Drama do úplného konce soutěže slibuje aktuální situace v Dudák okresním přeboru fotbalistů.

Zbývají už poslední tři kola a dva týmy usilující o postup mají stejně bodů. Tabulce vévodí Osek B o skóre před Volyní. A bilance ze vzájemných zápasů hraje pro Osecké, kteří doma na podzim zvítězili 4:1 a na jaře venku podlehli 0:2.

Ve hře o konečné prvenství jsou stále ještě i další mužstva – Bavorov, Katovice B, Střelské Hoštice a Cehnice, ovšem očekávat se dá boj jen mezi vedoucí dvojicí.

Kdo má větší šance?

S papírově lehčími soupeři hraje momentálně druhá Volyně. V sobotu 8. června hostí dvanáctou Doubravici, následně třináctou Blatnou B a sezonu zakončí na hřišti Lnář, jimž patří jedenáctá příčka.

Osecká rezerva hraje v neděli 9. června v Blatné s béčkem, potom v předehrávce posledního kola hraje doma s Dražejovem (9. místo) a poté zajíždí do Malenic (7. místo). Co hraje do karet svěřenců trenéra Václava Mrkvičky, to je možnost posílit se o hráče áčka.

Tip Deníku

55/45%

OSEK B – VOLYNĚ

Šanci Oseku B a Volyně na konečné prvenství vidí Strakonický deník mírně větší pro Osecké.
Za tři kola, která ještě zbývají do konce soutěže, se může přihodit řada věcí. Volyně má papírově přijatelnější soupeře, i když to může být zrádné. Osecké mužstvo je kompaktní a navíc může využít hráčů z áčka, což ho do zbývajících zápasů favorizuje více. A do karet mu hraje především lepší vzájemná bilance, což je jistě i psychická výhoda.