Divokou přestřelku nakonec ovládli fotbalisté Katovic. Na hřišti píseckého béčka v sobotu v rámci 25. kola krajského přeboru vyhráli 5:3 (1:2) a jsou třetí.

Skóre bylo jako na houpačce. Do vedení poslal Katovice už ve 2. minutě Repa, pak domácí bleskově otočili trefami Zušťáka a Řežábka ve 24. a 26. minutě. „V první půli jsme k tomu přistoupili trestuhodně až katastrofálně. Naše hra byla špatná. Museli jsme si důrazně říct, že nejde takhle hrát,“ popsal trenér Roman Malý.

Osek podlehl doma Milevsku 0:3, dva góly inkasoval od Petra Dvořáka (vlevo v souboji s Janem Hochem).
Osek na Milevsko neměl, doma mu podlehl o třídu

Po změně stran nejprve Hajdušek v 52. minutě vyrovnal, šest minut poté ale Hrala vrátil Písku B vedení. Za další tři minuty znovu vyrovnal katovický útočník Požárek a o vítězství rozhodl dvěma trefami jeho kolega Uher v 77. a 82. minutě. „Ve druhé půli jsme začali hrát jinak. Posledních dvacet minut jsme pak domácí zmáčkli a rozhodli,“ přiblížil katovický kouč.

Sestava vítězů: Holý – Kočí, Hajdušek, L. Blatský, Koutský – Zoubek, Cibulka (17. Hromíř), Schánělec, Repa – Uher, Požárek.