Komentáře k zápasům:

Tomáš Čakrt, trenér Štěkně: „Měli jsme katastrofální vstup do utkání a po dvaceti minutách prohrávali 0:2! Hosté mohli svoje vedení ještě navýšit, ale jasné šance neproměnili a několikrát nás podržel výborný Miško. Před poločasem vstřelil velmi důležitou branku na 1:2 Prokeš a do druhé půle už nastoupilo zcela jiné mužstvo. Příkladně jsme bojovali a začali Osek přehrávat. Penaltu za faul na Cara Páník neproměnil, ale trefami Vachty a Čížka se nám zápas nakonec podařilo otočit. Celý tým musím pochválit."

Sestava: Miško – Macků, Čadek, V. Čížek, Vachta – Kovář, Páník, M. Čížek, Pletka, Prokeš – Car. Střídali Jariabka, Póč.

Jiří Čapek, asistent trenéra Oseku B: „V utkání jsme měli do 35. minuty převahu a vyjádřili ji dvěma góly Hájka. Pak se poprvé dostali do šance domácí, ale hlavička šla mimo. Nevzali jsme toto varování dostatečně důrazně. Přihrávku mezi nohy Mareše na Prokeše a následnou střelu nezastavil ani Chaluš. Ve druhé půli se hra vyrovnala. Jasné šance Mráze a Hájka jsme neproměnili. To, na jaké straně se penalty pískat budou a na jaké ne, ukázal jasně rozhodčí po střetu gólmana Chaluše a Šedivého. Domácí penaltu poslali mimo. Ale propadlý centr z levé strany uklidili domácí křižnou střelou a poté proměnili samostatný únik, kterému předcházel neodpískaný faul na Hájka."

Sestava: Chaluš – Krejčí, Frček, Mareš, Linhart – Diviš, Jan Hájek, Mráz, Kovárna – Kalianko, Roubin. Střídali Jiří Hájek, Soukup, Ježek, Sládek, Pichlík.

Luděk Cimrhanzl, trenér Volyně: „Bod neberu. V první půli jsme byli lepší a vedli jsme po trefách Škopka a Dvořáka. Po půlhodině hry měl velkou šanci Němeček mladší, ale nedal. Kdybychom odskočili, bylo by asi rozhodnuto. Druhou půli jsme začali katastrofálně a soupeř vyrovnal. Postupně jsme se dostávali do tlaku, který v závěru vyvrcholil, ale vítězný gól jsme nedali – Němeček starší trefil jen břevno."

Sestava: Mráz – Malina, Mack, Dvořák, Havlíček – P. Gašpar (60. Neumitka), Němeček ml., Chvosta, Kubeš – Škopek (75. Frk), Němeček st.

Václav Mareš, trenér Chelčic: „Celý zápas jsme byli horším týmem a Lažiště nás potrestalo za naše individuální chyby. Největší problém jsme měli s rychlým přechodem a standardními situacemi soupeře. Z rohu jsme inkasovali dva góly a to se nám nesmí v žádném případě stávat. V dalším zápase musíme tyto situace řešit lépe."

Sestava: Novák – Trobl, Kopenec, Varyš, Pícha – Marek Lang, Miroslav Lang, Turek, Tesař – Čížek, Šácha.

Pavel Koubek, trenér Sousedovic: „Soupeř nás v 11. minutě zaskočil, Nusl dal první gól svého týmu. Ale hned v 18. minutě Duba vyrovnal a ve 25. minutě Věneček po rohu otočil na 2:1. Za deset minut se pak trefil znovu pod břevno a bylo to 3:1. Ve druhé půli jsme byli aktivní a Duba z trestného kopu zvýšil už na rozdíl tří gólů. Hosté nás zatlačili a snížili z penalty Hanzlíkem. Bělčice své šance v zápase na rozdíl od nás neproměnily, ale byly kvalitním soupeřem."

Sestava: Chalupník – Masák, Rataj, Hrach, Behenský – Duba, Kacetl, Rom (72. Brynda), Kokrda (75. Mráz) – Glazunov – Věneček (85. Hůzl).

Josef Říský, vedoucí mužstva Bělčic: „Odehráli jsme hodně smolné utkání a i když jsme obdrželi čtyři branky, nemuseli jsme odjíždět s prázdnou. Nezvládli jsme však obranné standardní situace, ze kterých jsme lacino inkasovali. A sami jsme byli v šancích málo efektivní, nebo nás zastavily tyče."

Sestava: Sedláček – Zeman, Cibulka (46. Hanzlík), L. Mach, M. Hevera – V. Mach, Ježek, D. Říský, J. Říský ml. (46. Průcha) – Páca, Nusl (46. Luboš Krameš).

Stanislav Vávra, vedoucí mužstva Poříčí: „Hosté se prosazovali po našich zbytečných chybách. V 9. minutě se po autovém vhazování a chybě obránců prosadil Kluibr. Ve 20. minutě se prosadil Peš. My jsme své možnosti nevyužili. Po půlhodině hry se prosadil střelou ke vzdálenější tyči Voldřich. Ve 47. minutě to už bylo 0:4, hlavou skóroval Voldřich. V 67. minutě snížil Václav Šrámek střelou do šibenice. Poslední branku vstřelil v 82. minutě Švihel."

Sestava: Landa – Pešek, Harenčák, Podskalský, Pešír – V. Šrámek, Vojík, M. Šrámek, Kovanda – Kubr (60. Kepl), Strakoš.