Komentáře k zápasům:

Jiří Čapek, asistent trenéra Oseku B: „Jasné vítězství, avšak naše produktivita stále není optimální. Na tři góly potřebujeme patnáct vyložených šancí. První gól se nám povedlo vsítit po řadě nevyužitých šancí ve 34. minutě – za vápnem se opřel do míče agilní Linhart, jeho střelu na hranici vápna tečoval Hoch mimo dosah gólmana. Naše hra po poločase byla i kvůli střídání více hráčů rozháraná, vše se obrátilo po příchodu Kalianka. Ten hned po svém nástupu vyslal přihrávkou mezi beky Uhra, který svoji příležitost tentokrát proměnil. Třetí gól jsme dali po rohu, jeho autorem byl Frček."

Sestava: Lízal – Tomášek (46. Krejčí), Frček, Mareš, Linhart – Diviš (46. Soukup), Ježek (58. Kalianko), Hájek, Roubin (73. Hromek) – Hoch, Blažečka (46. Uher).

Luděk Cimrhanzl, trenér Volyně: „Chtěli jsme odčinit minulou porážku a začít útočně. Soupeř byl ale lepší, rychlejší a do poločasu se dostal do vedení. Nám se naopak nedařilo směrem dopředu. Po změně stran hosté vedení navýšili, což je dostalo nahoru. V závěru snížil Škopek, ale soupeř si takticky náskok pohlídal."

Sestava: Mráz – P. Gašpar, Pasler (62. Malina), Dvořák, Havlíček – Prihara, Chvosta, Mack – Kubeš (60. Němeček ml.), Němeček st., Škopek (76. Rojík).

Petr Novák, předseda FK Chelčice: „Zápas pro nás začal velmi povedeně. Od začátku jsme byli lepší. V 9. minutě se po výborném centru z levé strany hlavou prosadil Marek Lang. V první půli mohli navýšit skóre Šácha a Vokatý, ale oba ztroskotali na gólmanovi. Do druhého poločasu jsme nastoupili opět s naší hrou a přineslo to ovoce v podobě dvou vstřelených gólů. Nejprve se v 67. minutě prosadil Šácha a po něm upravil skóre na konečných 3:0 Čížek. Pozitivní pro nás je, že se probudili útočníci a druhý zápas po sobě se nám podařilo udržet čisté konto."

Sestava: Novák – Trobl, Kopenec, Varyš, Pícha – Marek Lang, Turek, Miroslav Lang, Čížek – Šácha, Vokatý. Střídali Kortus, Mareš, Jakš.

Pavel Koubek, trenér Sousedovic: „Pro diváky to byl jistě atraktivní zápas, ale já takový ještě nezažil. Abychom do 20. minuty vedli 3:0 a poté během několika málo minut víceméně rozhodnuté utkání ztratili… Poříčí bylo ve druhé půli fotbalovější, ale my jsme využili standardní situaci a hosté už pak vyloženou příležitost neměli. Za to, že dokázali vyrovnat stav 0:3, si možná zasloužili alespoň bod, ale my jsme měli víc štěstí."

Sestava: Šilhan – Masák, Rataj, Hůzl, Behenský – Máška (60. Kokrda), Glazunov, Kacetl, Duba – Hrach (46. Věneček), Rom.

Stanislav Vávra, vedoucí mužstva Poříčí: „Hned na začátku jsme si vybrali hodně slabou chvilku a během šesti minut inkasovali tři branky, trefili se Rom, Glazunov a Rataj. Poté si vybral slabší chvilku i soupeř – ve 23. minutě se uvolnil ve vápně Brabec a snížil. Ve 26. minutě vypíchl míč Václav Šrámek, před vápnem nahrál bratrovi Martinovi a bylo opět sníženo. Ve 29. minutě zahrával přímý kop Brabec, centr na vzdálenější tyč hlavou přizvedl Rom a brankář Šilhan neměl šanci – 3:3. Druhá půle už moc fotbalových akcí nenabídla. Rozhodla 61. minuta, kdy Sousedovičtí zahrávali přímý kop. Míč se snesl před branku k Ratajovi a ten opět vstřelil jednoduchou branku."

Sestava: Kluiber – Pešek, Harenčák, Hanzlík, Vojík – Strakoš, Brabec (86. Civáni), V. Šrámek (86. Kubr), Podskalský ml. (61. Pešír) – M. Šrámek, Kovanda.