Komentáře k zápasům:

Tomáš Čakrt, trenér Štěkně: „Zápas byl oboustranně opatrný a bez větších brankových šancí. Zkušené Chelčice hrály dobře v obraně a k ničemu nás nepustily. S kvalitním soupeřem má pro nás uhraný bod svoji cenu, i když jsme doma chtěli samozřejmě vyhrát. Svému mužstvu chci poděkovat za dobrý přístup během celého podzimu."

Sestava: Miško – Čadek, V. Čížek, Macků, Jariabka – Prokeš, Káník, Páník, Pletka, M. Čížek – Vachta. Střídali Poláček, Peterka, Poč.

Václav Mareš, trenér Chelčic: „ Od úvodních minut bylo jasně vidět, jakým způsobem a směrem se zápas bude vyvíjet. Jen v prvním poločase jsme dostali šest žlutých karet. Posléze jsme běželi dvakrát sami na brankáře a pokaždé nám byl odpískán nesmyslný ofsajd. To jsem si myslel, že hráči nedohrají ani poločas. Do druhého jsme šli s tím, že ve Štěkni za každou cenu musíme ukopat minimálně bod. Jsem velice rád, že se nám to povedlo. Závěr zápasu byl opět hektický – rozhodčí měl nastavit dvě minuty, ale nastavil jich osm. Ze zápasu jsem se ještě pořádně nevzpamatoval. Ti, co tam byli, si obrázek udělali sami."

Sestava: Novák – Trobl, Kopenec, Pícha, Koutský – Marek Lang, Turek, Miroslav Lang, Mareš – Šácha, Tesař.

Luděk Cimrhanzl, trenér Volyně: „Diváci viděli dobrý fotbal, zápasu by místo remízy ale spíše slušelo naše vítězství. Měli jsme trvalou převahu a tři vyložené šance, které jsme bohužel nedali. Dva body jsme tak z mého pohledu ztratili. Herně to není špatné, do šancí se dostaneme, ale chybí nám ten poslední krok."

Sestava: Mráz – Myslivec, Mack, Dvořák, P. Gašpar – Havlíček, Němeček ml., Němeček st., Chvosta, Prihara – Frk (68. Kubeš).

Pavel Koubek, trenér Sousedovic: „Bod musíme brát všemi deseti, asi už na nás padl zimní spánek. Volyně na nás byla dobře připravená a byla ve všech směrech lepší – bojovnější, běhavější a herně lepší. Měla šance, nás podržel brankář Šilhan. Na víc než na remízu jsme neměli."

Sestava: Šilhan – Hrach, Rataj, Hůzl, Masák – Duba, Kacetl, Rom (62. Mráz), Kokrda (78. Brynda) – Glazunov – Věneček.

Jaroslav Kylberger, trenér Oseku B: „Naše zasloužené vítězství a jen střelecká nemohoucnost nás připravila o vyšší skóre. Hosté hráli jen ve středu hřiště a k ohrožení našeho gólmana se nedostali. Dva góly dali Vladimír Uher a Krejčí, jednou se trefili Soukup a Roubin."

Sestava: Chaluš – Tomášek, Frček, Mareš, Linhart (46. Roubin) – Diviš, Krejčí, Kovárna, Benda – Jan Hájek (63. Jiří Hájek), V. Uher (48. Soukup).

Stanislav Vávra, vedoucí mužstva Poříčí: „Odjížděli jsme bez brankáře. Mezi tyče se tak postavil Pešír. Do 20. minuty byl duel vyrovnaný, drželi jsme více času balon na svých kopačkách, soupeř hrozil z brejků. Poločas skončil 3:0 a během úvodních minut přidali domácí další branky. Poté už se zápas dohrával."

Sestava: Pešír – Pešek, Podskalský, Hanzlík, Vojík – Civáni (61. Matějů), Strakoš, V. Šrámek, Kovanda (71. Harenčák) – M. Šrámek, Brabec (69. Bečvář).

Josef Říský, vedoucí mužstva Bělčic: „Byl to jeden z našich nejhorších výkonů na podzim. Ve 24. minutě skončila Heverova malá domů na kopačkách soupeřova útočníka a z následné penalty se hosté ujali vedení. Hned v následující minutě chyběl Pácovi před brankou jenom krok, aby vyrovnal. V poslední minutě poločasu nám trestuhodně prošel přízemní centr v těsné blízkosti branky až na zadní tyč a hosté si do šatny zvýšili lacino své vedení. Hned ve 46. minutě se na malém vápně dostal k hlavičce David Říský, ale gólman se nenechal překvapit. O dvě minuty později jsme se dočkali, když snížil Lukáš Krameš. Minutu nato mohlo být vyrovnáno, Hanzlík však sám ve výhodné pozici přestřelil a soupeř už výhru udržel."

Sestava: Sedláček – Zeman, Lukáš Krameš, M. Hevera – Sejkora, Cibulka, L. Mach, D. Říský, J. Říský ml. (73. P. Hevera) – Hanzlík, Páca.