Dudák okresní přebor – 13. kolo: Civa Trans Rovná – Radošovice 6:2 (4:1). Rovné vyšel závěr podzimu, připsala si další důležité tři body. Branky Kováč, Hájek, Suda 2 – Beran (p.), Houska. Rozhodčí Šedivý.

Malenice – Katovice B 2:2 (2:1). Maleničtí začali dobře, měli více ze hry a v prvním poločase dvakrát vedli. Po změně stran se hosté zlepšili a zaslouženě vyrovnali, když domácí své šance neproměnili. Branky Štětina, Jůzek – Krýsl, Kálal. Pískal Rothschedl.

Cehnice – Lom 1:0 (1:0). Lídr tabulky udržel podzimní neporazitelnost díky trefě z 5. minuty a přezimuje na čele s náskokem šesti bodů. Branku dal Bláha. Řídil Bernas.

Dražejov – Blatná B 1:0 (1:0). Domácí rozhodli jediným gólem v 17. minutě. Branku dal Hrčka. Rozhodoval Káník.

Doubravice – Bavorov 0:1 (0:0). Domácím došel v konci podzimní části dech. V duelu týmů z popředí tabulky prohráli nakonec gólem z 83. minuty. Branku dal Carda. Sudí Hodánek.

Poříčí – Čestice 3:1 (2:0). Poříčí navázalo na předchozí výhry a přezimuje nakonec páté. Branky Pivnička, Strakoš, Brabec – Hozman. Pískal Poklop.

Vodňany B – Střelské Hoštice 2:2 (0:1). Hosté skórovali krátce před přestávkou a krátce po ní, vedli tedy 2:0. Domácí se ale nevzdali a trefami v 61. a 70. minutě vyrovnali. Branky Malcher (p.), Benedikt – Květoň 2. Řídil K. Raba.

14. Čestice 13 1 1 11 11:53 4

MANE OP mladších žáků – 11. kolo: Střelské Hoštice/Katovice – Volenice 0:1 (0:1), Beneš. Blatná – Doubravice/Sedlice 5:1 (2:0), Bláha, A. Bulka 2, Novák – Kubelák. Sousedovice – Dražejov se hraje ve čtvrtek 10. listopadu.

7. Sousedovice 10 1 0 9 15:50 3

Protom OP starších přípravek – 1. kolo: Lnáře – Bělčice 2:11 předehráno. Sedlice/ Doubravice – Chelčice 5:4 předehráno. Štěkeň – Blatná A 0:13 (0:8), Hovorka 4, Řanda 3, J. Outlý, Hůrka 2, Čada, Novotný. Bavorov – Vodňany 9:5 (4:3), Vojtěch 4, Kojan 3, Ausberger 2 – Charvát, Preisler 2, Boskov. Sousedovice/Čestice – Dražejov 5:7 (2:1), Šimek 3, J. Vítovec, Grabmüller – Pelc 7. Volyně – Střelské Hoštice/Katovice 3:4 (2:2), Vávra 2, Novotný – Zimanzl 4. Junior Strakonice – Blatná B 5:4 (5:3), Kloud 3, Mach, Pacák – Vaněček 2, Matěj Fejtl, Mázdra.

14. Lnáře 13 0 0 13 11:184 0

Prima OP mladších přípravek – 1. kolo: Osek – Vodňany 6:5 (3:2), Benedikt 2, Martínek, Mandl, Stieber, Kloud – Klucký 3, Kubička, Jareš. Poříčí – Chelčice 5:1 (2:1), Rouče 4, Mirvald – Dvořák. Lnáře – Volenice 4:14 (3:6), P. Masák 4 – Bártík 9, Švec 3, Papež, Vágner. Volyně – Junior Strakonice B 0:36 (0:21), Švejnoha 10, Petrášek 8, Volf 4, Babinski, Kostka, Kotrc 3, Peleška, Zeman 2, Martínek. Blatná A – Čestice 9:1 (5:1), Matějka 4, Šafařík, Choura 2, Kubát – Voldřich. Blatná B – Katovice 2:22 (0:10), O. Bulka, J. Koman – Kopp 5, Prokop, Rejšek 4, Kohout 3, Kubelák, Vondrášek 2, Kabele, Požárek. Blatná C – Dražejov 3:8 (1:3), A. Vršťala 2, D, Vršťala – Nováček, L. Sokol 3, Štván, Chalupa.

1. Blatná A 13 11 0 2 156:45 34
2. Junior Str. B 13 11 0 2 216:45 33
3. Katovice 13 11 0 2 169:54 33
4. Volenice 13 10 0 3 133:64 30
5. Dražejov 13 10 0 3 120:68 30
6. Osek 13 8 0 5 90:74 24
7. Blatná C 13 7 0 6 73:90 22
8. Chelčice 13 6 0 7 91:91 17