Jenže nakonec si Osečtí odvezli jen bod za remízu 2:2. Přitom ještě v 82. minutě vedli 2:0. Jenže drtivý závěr domácích nezvládli a dvakrát inkasovali. Jednoznačná ztráta.

„Dá se říci, že už vyhrané utkání jsme v závěru ztratili. Musím však říci, že domácí měli v závěru tlak opravdu velký, ten dospěl až k vyrovnání. Měli jsme nakonec štěstí, že jsme ještě neprohráli," hodnotil trenér Jaroslav Voříšek.

V první půli Osek eliminoval ofenzivní sílu soupeře soustředěnou a disciplinovanou obranou a podařilo se mu několikrát dostat do brejkových situací, když některé končily ofsajdem a v jedné trefil pěknou křižnou ranou Mráz tyč.

„Domácí si hlavně ve druhém poločase vytvořili tlak, přesto jsme to byli my, kdo v 55. minutě otevřel skóre – na ideální kolmici naběhl Blažečka a mazácky překonal brankáře lobem," popsal kouč. A poté ještě Osečtí tři dobré příležitosti nezakončili.
V 82. minutě se pak nádherně z dvaceti metrů z přímého kopu trefil Schánělec na 2:0 pro Osek.

„Bohužel asi kvůli malé koncentrovanosti jsme vzápětí po hlavičce inkasovali a dostali se tak pod velký tlak, který vyústil v 88. minutě ve vyrovnání. Remíza je asi spravedlivá, přesto nás ztráta mrzí," uzavřel Jaroslav Voříšek.

Sestava: Hřebejk – Tomášek, Krejčí, Carda, Baloušek – Rybák, Schánělec, Mráz, Hosnedl (90. Ouška) – Blažečka (74. Dohonyi), Uher.