Poločas snů

První šance byla v 5. minutě kdy Kostka na půlce vybojoval míč a přihrál volnému Uhrovi na levé straně, ale ten bránu netrefil. V 15. minutě Kostka posílá po pravé straně Kovárnu, míč zatáhl na lajnu, vrací Mrázovi zpět. Ten centruje před bránu a Uher hlavou dává gól. Ve 28. minutě Tomášek centruje do vápna a Mráz míč protlačil do brány. Uher v 35. po pravé straně střílí bombu, ale brankář výtečně vyráží na roh.

Novák ve 40. minutě zatáhl míč na lajnu a zpětnou přihrávku na Kostku – z první střílí do šibenice. Brankář Vokatý ve 44. minutě vykopává na Nováka, který míč protlačil až do brány. Mráz po pravé straně zatáhl míč, přihrává Novákovi, ten posouvá volnému Uhrovi a bombou vše prostřeluje.

V 61. minutě Osečtí ve vápně zaspali a Halas snižuje. Novák v 75. minutě vše prostřeluje po přihrávce od Uhra. Po brejku Novák v 87. minutě po pravé straně přihrává volnému Uhrovi, který střílí do prázdné brány. Stanovil tak konečnou podobu výsledku.

Osek 1. poločas: Vokatý – Rybák, Kroupa, Krejčí, Tomášek – Kovárna, Kostka, Mráz, Linhart – Novák, Uher.

Osek 2. poločas: Chaluš – Mráz (75. Kovárna), Kroupa (55. Čapek), Krejčí, Tomášek – Hoch, Kostka (75. Mráz), Pavlovič, Linhart – Novák, Uher.

Sušice: Gill – Šoural, Marek, Sachr, Blažek – Hrach (46. Szemák), Hála – Bachroň, Klima, Fuchs – Kratedl (46. Kasík).

Jan Škrle