Po celé utkání měli domácí více ze hry, i když soupeř hrál podle vyjádření trenéra Jaroslava Voříška velice dobře. Osečtí rozhodli prakticky hned v úvodu, už v 10. minutě vedli 2:0.

První gól padl po zatažení Hosnedla z levé strany, kdy doklepl míč do brány Kroupa. „V 8. minutě šel Kroupa sám na gólmana, ale nedal," poznamenal Jaroslav Voříšek. O dvě minuty později ale po krásném prostrčení Marouška přeloboval gólmana Říský na 2:0.

Situaci si Osečtí lehce zkomplikovali ve 38. minutě, kdy po zbytečné malé domů soupeř vstřelil kontaktní gól. „Ale potom jsme měli až do konce zápas plně ve svých rukách," konstatoval kouč.

Náskok domácí pojistili až v závěru. V 70. minutě po faulu na Marouška dal Říský z penalty na 3:1 a skóre uzavřel v 82. minutě Jan Hoch, když se jeho střela z dálky od břevna odrazila do branky. „Nebyli jsme úplně kompletní. S hrou jsem byl celkem spokojený, i když je stále co zlepšovat," hodnotil kouč.

O tomto víkendu čeká Osecké generálka, i když ještě není zcela jasné, zda ji odehrají v sobotu, nebo v neděli. Původní termín byl sobota, ale nyní se snaží o přeložení o den později. Soupeřem každopádně bude druholigový dorost Písku od 17 hodin a hrát už se bude na hřišti v Oseku.

Sestava: Chaluš – Tomášek, Krejčí, Carda, J. Hoch – Hosnedl, Brož, Mráz, Maroušek – Říský, Kroupa.