Proti třetímu týmu tabulky sahali fotbalisté Oseku v sobotu 27. října po třech bodech. A už je téměř měli. Jenže v samém závěru utkání 12. kola krajského přeboru, v 90. minutě, dovolili Písku B vyrovnat na konečných 1:1 (0:0).

V neúplné tabulce, ovlivněné třemi nesehranými zápasy, patří Oseckým průběžně osmé místo s 15 body.

Trenér Stanislav Blažek byl z další domácí ztráty rozmrzelý. „Tahle mrzí nejvíce," řekl jen.

Na zasněženém terénu se hrál bojovný fotbal. První poločas byl vyrovnaný, bez vážného ohrožení obou branek. Po změně stran už byli Osečtí nebezpečnější a dočkali se zaslouženě gólu po krásném centru Blažečky na hlavu Kostky. To běžela 62. minuta. „Krátce nato byl v akci náš kapitán podruhé, ale jeho evidentní sražení ve vápně rozhodčí i přes signalizaci asistenta ignoroval," konstatoval kouč.

Mladíky z Písku domácí do vážnější situace nepouštěli. Naopak Carda si vylámal zuby na výborném brankáři Kučerovi. „O nespravedlivé dělbě bodů rozhodla v poslední minutě individuální chyba. Při vyvážení odraženého míče do bezpečí o něj přišel Kovárna a následný centr se odrazil se štěstím ke zcela volnému Pichlíkovi, který se nemýlil," popsal kormidelník.

V závěru Kučera ještě bravurně zneškodnil střelu Kostky k tyči. „Doma jsme ztratili již sedm bodů a nutno říci, že k tomu soupeřům stačilo opravdu málo," uzavřel trenér Stanislav Blažek.

Sestava: Chaluš – Rybák, Tomášek, Kroupa, Maroušek – Blažečka, Schánělec, Kostka, Kohút, Kešner (60. Kovárna) – Carda (69. V. Uher).