Přátelské utkání odehrál v neděli 27. července na dobře připraveném hřišti ve Velkých Hydčičích tým Oseku. Krajský celek si pozval Sušici složenou z dorostu a béčka mužů.

Sušice – Osek 1:5 (1:1). Branky: 38. Klíma (pen.) – 45. Benedikt, 66. Mrkvička, 70. a 77. Carda, 89. Novák.

Jiří Prokeš, asistent trenéra Oseku: „V prvním poločase se začalo hrát vlažně, z naší strany to byl špatný výkon. Snažili jsme se hrát fotbal, ale nějak to nešlo. Sušice hrála v kombinované sestavě nebojácně. Nezalekla se nás a hrála pěkný kombinační fotbal. První šanci jsme měli ve 20. minutě my. Po kombinaci Blažečka – Novák – Mrkvička poslední jmenovaný netrefil bránu. Stejně tak dopadl ve 37. minutě i Uher, který mířil nepřesně po zpětné přihrávce od Blažečky. O minutu později se vedení ujala Sušice. Stopér fauloval ve vápně a nařízenou penaltu s přehledem proměnil Klíma – 1:0. Skóre srovnal na konci první půle Benedikt, jenž se zpoza vápna trefil k tyči – 1:1.

Po změně stran to bylo již z naší strany lepší, měli jsme i více gólových příležitostí. Konečně jsme začali hrát naši hru. V 57. minutě se do tutovky dostal Novák, ale z metru skákavý míč ideálně netrefil a prázdnou bránu minul. O pět minut později orazítkoval Schánělec z přímého kopu tyč. Prosadil se až v 65. minutě Mrkvička a za chvíli vše prostřelil Carda – 1:3. Poté sice sušický gólman bravurně vyrazil Schánělcův trestný kop, ale na následnou hlavičku Cardy po Novákově centru byl již krátký – 1:4. Aktivní Novák se dočkal v 89. minutě, kdy skóroval po narážečce s Bendou. Sušice hrála velice dobře, ale ke konci zápasu jí docházely síly."

Sestava Oseku:
1. poločas: Vokatý – Rybák, Carda, Tomášek – Blažečka, Benedikt, Schánělec, Maroušek – Uher, Mrkvička, Novák.
2. poločas: Lízal – Rybák, Benedikt, Maroušek (50. Linhart) – Blažečka, Roubín, Schánělec, Benda – Carda, Mrkvička, Novák.