Domácí začali výborně, hned ve 3. minutě je poslal do vedení Říský z dorážky z bezprostřední blízkosti, když gólman hostů Lukáš Novák jen vyrazil hlavičku Mráze. Osečtí byli dál aktivní a během dalších deseti minut vyslali tři nebezpečné střely, dvakrát musel zasahovat brankář.

Kolem 20. minuty hosté hru vyrovnali a svoji předvídavost a um musel prokázat také gólman Hulínko. Ve 28. minutě byl však krátký na střelu Marka Nováka z vápna k tyči - domácí nechali soupeře rychle rozehrát standardní situaci a střelci dali příliš prostoru. Ve 37. minutě Jan Hoch trefil z přímého kopu jen zeď, o minutu později na druhé straně ten samý hráč vyhlavičkovával míč mířící mezi tyče po standardce Marka Nováka. Chvíli nato vychytal aktivního Nováka brankář Hulínko.

Vstup do druhé půle vyšel lépe hostům, ve 49. minutě se z dorážky zblízka prosadil Peterka, když jeho trefě předcházel vyražený míč Hulínkem. Osek byl bezzubý, chyběl mu nápad, Táborsko působilo fotbalověji. Ale přestávalo hrát, a tak aktivnější byli domácí, ovšem bez větší šance.

V 78. minutě se do brejku od vlastního vápna dostal Marek Novák, Hulínko však nadvakrát svůj tým podržel. V 81. minutě se domácí dočkali vyrovnání, k přímému kopu z více než dvaceti metrů se postavil Jan Hoch a k tyči skóroval. V 87. minutě se opět Novák ocitl tváří v tvář Hulínkovi, ale opět jej neprostřelil. To se mu povedlo až v 88. minutě – domácí zaspali při rychle rozehraném rohu, kdy se míč na zadní tyč dostal k Novákovi, který svým druhým gólem vystřelil hostům tři body.

Komentáře trenérů:
Jaroslav Voříšek, Osek: „Měli jsme vynikající úvod, brzy jsme šli do vedení a vytvořili jsme si tlak. Bohužel nám po půl hodině trošku docházely síly a hosté se dostali do hry. Je vidět rozdíl, jak trénuje jedno a jak druhé mužstvo. Když je někdo pětkrát týdně na hřišti, musí se to projevit. Do přestávky jsme zbytečně inkasovali, špatně jsme odkopli balon. Soupeř šel po obrátce brzy do vedení, my jsme dokázali vyrovnat, ale v úplném závěru jsme dostali rozdílový gól – nedávali jsme pozor, nesledovali jsme rozehraný míč a z ničeho jsme si nechali dát branku. Máme tři body ze tří zápasů, to je málo. I když nám chybělo pět hráčů základní sestavy, zápas se pro nás vyvíjel dobře, ale jsme na tom špatně kondičně, docházejí nám síly.“

Martin Štica, Táborsko B: „Prvních patnáct minut jsme spali, domácí nás přitlačili nakopávanými balony, které hráli prakticky celý zápas. A protože měli výškovou a váhovou převahu, vyhrávali osobní souboje. Na to, s jak mladým mančaftem jsme tady byli, jsme odehráli solidní utkání. Při lepší koncovce bychom vyhráli vyšším rozdílem. Myslím, že jsme vyhráli zaslouženě, minimálně o gól jsme byli lepší. Domácí předváděli jen tvrdší nakopávaný fotbal. Pochvalu zaslouží celá obrana.“

Páteční střet vlaku s traktorem.
Traktor se střetl s vlakem

Krajský přebor – 3. kolo: Osek – Táborsko B 2:3 (1:1). Branky: 3. Říský, 81. J. Hoch – 28. a 88. M. Novák, 49. Peterka. Rozhodčí: Reisner – Lovětínský, Tupý. ŽK: 3:1 (Kuneš, Říský, Hanák – Vozihnoj). Diváků: 110.

Osek: Hulínko – Kuneš, Baloušek, Kroupa, Brož, – Čapek (64. Šůs), Mráz, Spišský (55. Hanák), J. Hoch – Hájek, Říský.
Táborsko B: L. Novák – Peterka, Vysušil, Kmeťo, Mischnik (72. Varačka) – Štefl, Dvořák, M. Novák, Vozihnoj – Větrovský (74. Mikuláštík), Škarda.