Tři body namísto jednoho po 24. kole krajského přeboru ztrácejí fotbalisté Oseku na vedoucí Jindřichův Hradec. Osečtí totiž v sobotu 2. května jen remizovali v Soběslavi 1:1 (1:1) a Jindřichův Hradec si doma poradil se Sedlicí 4:0.

První poločas byl vyrovnaný se šancemi na obou stranách. „Do utkání jsme vstoupili lépe a po půlhodině hry jsme využili chybu domácích po autovém vhazování, kdy Diviš balon zatáhl po lajně a přihrál Pavlovičovi před bránu, který udělal kličku brankáři a míč poslal do prázdné svatyně," popsal asistent trenéra Jiří Prokeš.

Soběslavští ale zatnuli zuby a ještě před odchodem do kabin dokázali srovnat. Po trase Peltán – M. Mazouch – T. Mazouch se balon dostal k Polišenskému a ten vyrovnal.

Ve druhém poločase Osečtí byli lepší, ale ze šancí Pavloviče, Mrkvičky ani Benedikta se nedokázali prosadit a skóre se už nezměnilo. „Škoda, že zápas skončil remízou. V prvním poločase to bylo vyrovnané, ale ve druhém jsme byli lepší, až na ty nevyužité šance. Mohli jsme vyhrát," dodal Jiří Prokeš.

Sestava: Lízal – Rybák, Benedikt, Carda, Maroušek – Blažečka, Pavlovič, Schánělec, F. Diviš – Mrkvička, V. Uher (90. Linhart).