Kouč Jaroslav Voříšek řekl, že po zkaženém utkání minule doma považoval za povinnost vyhrát. „Výsledek určitě odpovídá průběhu zápasu. Mohl být i vyšší, když nám nebyly uznány ještě dva góly pro ofsajdové situace a neproměnili jsme několik dalších šancí," prohlásil.

Už v 1. minutě po faulu na Schánělce neproměnil Rybák penaltu, ale Oseku to nevadilo a hned v 7. minutě otevřel skóre Carda. Ve 36. minutě přidal gól Blažečka a ve 45. minutě se trefil Schánělec. Pět minut po přestávce zvýšil Uher, poté až v 87. minutě dal na 5:0 Mráz a dvě minuty po něm účet uzavřel Carda.

I domácí ojediněle zahrozili, když Maruška jednou trefil břevno a jednou Hřebejk vytěsnil jeho nebezpečnou střelu. „Měli jsme utkání plně pod kontrolou, v závěru byli už domácí zcela odevzdaní," doplnil Jaroslav Voříšek.

Sestava: Hřebejk – Rybák (80. Ouška), Krejčí, Carda, Baloušek – Dohonyi, Schánělec, Mráz, Hosnedl (72. Roubin) – Uher (75. Kroupa), Blažečka (64. Jan Hájek).