Osek měl opět problémy se sestavou, chyběla mu obě ofenzivní esa Petr Baloušek a Jakub Říský. Oba odstoupili v minulém utkání pro zranění a proti Protivínu do hry nezasáhli (Jakub Říský byl mezi náhradníky). Dále chyběli ze základní sestavy Carda, Mráz a Jiří Baloušek.

„Přestože jsme hráli ve splátované sestavě, podali jsme náš nejlepší výkon. Byli jsme vyrovnaným soupeřem," hodnotil trenér Jaroslav Voříšek.

Domácí začali aktivně, třikrát v úvodní čtvrthodině zahrozili. A v 18. minutě se dočkali. „Novák uprostřed hřiště prohrál souboj, Prášil pak po centru zprava hlavou otevřel skóre," popsal kouč.

Hosté se poté více osmělili a také zahrozili, ale Novák se k dorážce nedostal. Aktivita Oseku vyzněla také v několik rohů a do poločasu si vytvořil tlak. Ale bez zakončení.

„Největší šanci měl po obrátce v 57. minutě Hanák, jenže přestřelil. Otevřeli jsme hru a snažili se o vyrovnání, v 69. minutě však po rychlém brejku a po krásné akci na jeden dotek dal Moravec na 2:0," uzavřel Jaroslav Voříšek.

Jakub Říský už by měl příště hrát, Petr Baloušek bude chybět ještě dva týdny.

Sestava: Chaluš – Brabec, Krejčí, Blažečka, Maroušek (82. Hřebíček) – Hosnedl, Tomášek, Brož, Hanák – Kroupa, Novák (71. Čapek).