Osek – Planá 0:2 (0:0)

Jedno z překvapení kola se narodilo v Oseku. Domácí byli jasným favoritem, ale v závěru vyrovnané první půle se nechal po druhé žluté vyloučit domácí Novák, což byl jeden z klíčových momentů celého zápasu. Planá přesilovku díky dvěma zásahům Sedláčka a Trčky během šesti minut využila a raduje se z druhé letošní výhry. Osečtí mohli ve zbývajícím čase alespoň snížit, své šance ale nedali.

Branky: 48. Sedláček, 54. Trčka. Rozhodčí: Herzog, ŽK: 4:1, ČK: 1:0 (43. Novák), 90 diváků.

Třeboň – Katovice 0:0

Opatrný zápas s minimem šancí. Vicemistr z Katovic přidal třetí letošní bod za třetí remízu a nadále čeká na první výhru. I domácí Třeboň zatím není v ideální formě, proti Katovicím měla své šance, ale tři stovky diváků na gól čekaly marně.

Rozhodčí: Dunovský, ŽK: 1:0, 300 diváků.

1. Rudolfov⋌ 5 4 1 0 11:3  13
2. Čimelice⋌ 5 3 2 0 10:4  11
3. Želeč⋌ 5 3 1 1 15:7  10
4. Hluboká⋌ 5 3 1 1 10:5  10
5. Soběslav⋌ 5 2 3 0  9:3   9
6. Třeboň⋌ 5 2 3 0  4:2   9
7. Protivín⋌ 5 2 2 1  6:4   8