Vodňany – Osek B 3:3 (1:2)

Václav Hrachovec, trenér Vodňan: „Soupeř byl první půli lepší, bylo znát, že má v sestavě hráče z áčka z krajského přeboru. Hosté po zásluze vedli 2:1 a nějaké další šance nedali. Ve druhé půli jsme se zvedli a otočili stav na 3:2. Gól jsme dostali až v poslední minutě, kdy gólman Hřebejk srovnal na 3:3. Za nás se trefili Varyš, Ondřej Vítovec a Rauscher."

Vodňany: Budín – Malík, Hojdekr, F. Hubáček – Bače, Rauscher, Hajný (87. Polanský), O. Vítovec (69. Malcher) – David Bečvář – Varyš, T. Vokatý.

Marcel Voříšek, trenér Oseku B: „Oddychli jsme si, že se nám podařilo zachránit. Ale povedlo se to díky velké pomoci hráčů z áčka celé jaro, jinak by to bylo nemožné. Měli jsme v zápase asi víc ze hry a víc šancí, ale nervozita v zakončení nám svazovala nohy. Domácí otočili utkání ve svůj prospěch, nás zachránil zázračný gól brankáře Hřebejka. Bylo to v poslední minutě, kdy šel také do vápna a po přiklepnutí Cardy nůžkami přes hlavu pod břevno vyrovnal. Prakticky zázrak. Další dva naše góly dali Mráz a Jan Hájek."

Osek B: Hřebejk – Jiří Hájek (69. Hromek), Kuneš, Frček, Tomášek – Hosnedl, Mráz, Krejčí, Maroušek – Carda, Jan Hájek.

Vimperk – Blatná 3:2 (1:0)

Komentář ani sestava nebyly dodány.