Větrovy – Osek B 0:2 (0:0)

Marcel Voříšek, trenér: „Bylo to nervózní a bojovné utkání. V první půli hrozily oba týmy především střelami z dálky a po jedné z nich trefil Mráz břevno. Největší šancí domácích byl nebezpečný přímý kop z dvaceti metrů, který těsně minul naši branku. První gól viděli diváci v 63. minutě – Mráz trefil hlavou břevno, míč se odrazil k volnému Cardovi, který dorazil balon do opuštěné branky. O pět minut později dal hlavou pojišťovací gól Kroupa. Poté jsme ještě neproměnili několik velkých šancí a skóre se tedy již nezměnilo."

Osek B: Chaluš – Kuneš (46. Brabec), Frček, Krejčí, Komrska – Diviš (82. Hanák), Mráz, Roubin (88. Mareš), Hosnedl – Carda (77. Lízal), Kroupa.

Sezimovo Ústí – Blatná 2:0 (0:0)

Michal Čadek, trenér: „Ve velice tvrdě vedeném utkání jsme díky mnoha absencím tahali za kratší konec. Poločas jsme ještě přestáli bez úhony, ale když byl po hrubém faulu Petrášek odnesen ze hřiště, začala se nad námi stahovat mračna. V 56. a 86. minutě vyrobil náš velmi mladý tým dvě hrubé chyby a zkušený soupeř toho využil. Jaro se nám nedaří, jak bychom si představovali."

Blatná: J. Chladna – Šilhavý, Křivanec, Petrášek (74. Míka), Říha – Stulík, Kallmünzer, Kůst, Zíka (46. Svoboda) – Mišiak, Motyka.

Vacov – Vodňany 0:7 (0:3)

Václav Hrachovec, trenér: „Výsledek vypadá jednoznačně, ale klidně jsme mohli v 10. minutě prohrávat 0:3. Začali jsme lehkovážně, soupeř se dostal do tří vyložených šancí. Nedal je a do vedení jsme šli naopak my z brejku a následně jsme náskok navýšili. Poté jsme už utkání ovládli. Ve druhé půli jsme dominovali a chvílemi to byla až exhibice. Padaly krásné góly po pěkných akcích. Pro Vacov je to příliš krutý výsledek. Třikrát se prosadil Varyš, dále Volmut, Malcher, Josef Chalupský a Tomáš Vokatý."

Vodňany: Budín – Hojdekr, Kukla (46. O. Vítovec), F. Hubáček – Bače, Josef Chalupský, Rauscher, Bečvář (65. Malcher) – Volmut – Varyš, T. Vokatý.