Osek – Dačice 5:0 (1:0)

Zápas začal oboustranně opatrně, nikdo nechtěl dostat branku. Dačice držely víc balon ve své moci, Osek rozhodl z brejků. První šanci měl Novák, ale netrefil branku. První gól se narodil po ztrátě balonu Dačic, kdy se Pavlovič trefil krásnou tvrdou střelou z 25 metrů.

Pak hosté zahrozili dvakrát zpoza vápna, na domácí straně měl další dvě slibné šance Novák. V úvodu druhého poločasu vyšel Oseku brejk, Benda se dostal tváří v tvář brankáři a střelou na zadní tyč zvýšil. Za deset minut z dalšího brejku postupoval na gólmana Novák a střelou do šibenice dal na 3:0. Za dvě minuty se situace opakovala, na branku šel sám Carda – 4:0. Gólový účet završil Carda tři minuty před koncem po centru Kostky hlavou.

Branky: Carda 2, Pavlovič, Benda, Novák. Rozhodčí Eibl, diváků 150.

Písek B – Sedlice 1:2 (1:1)

Vedení v utkání se ujali hosté, když se trefil v 19. min. Říský. Na úvodní branku pak reagoval za domácí Hrčka. Do kabiny tak šly týmy za vyrovnaného stavu 1:1. Ve druhé půli si vytvořili více příležitostí hosté a svoji převahu nakonec zúročili vítěznou brankou. Domácí brankář vyběhl na dlouhý nákop, ale u balonu byl dříve Říský, gólmana obelhal a trefil pro svůj tým tři body.

Branky: Hrčka – Říský 2. Rozhodčí: Tesař, diváků 55.