Fanoušci fobalové Slavie Praha vyrazili do Edenu na utkání FORTUNA:LIGY proti Slovanu Liberec. Před začátkem utkání se držela minuta ticha za oběti fotbalového utkání v Indonésii. Jinak utkání bylo rozhodnuto v prvním poločase a druhý již nebyl tak zajímavý. Bohužel v utkáních nemohou nastupovat hráči, kteří jsou u soupeře na hostování, což si myslím, že je škoda.

SK Slavia Praha - FC Slovan Liberec 3:0 /3:0/. Branky: 16. Ousou, 23. Olayinka a 29. Tecl /dorazil  po vyražené penaltě/. Rozhodčí: Starý - Caletka, Vodrážka - Szikszay Diváků: 11376. Žluté karty: Usor - Rondič, Mészáros.

Sestavy - Slávia: Kolář - Douděra, Ousou, Kačaraba, D. Jurásek - Hromada - Provod /75. Oskar/, Ševčík /63 Usor/, Ewerton /63. Jurečka/, Olayinka /88. Nikl/ - Tecl /76. Sor/. Trenér: Jindřich Trpišovský.
Liberec: Vliegen - Gebre Selasie, Plechatý, Purzitidis - Fukala /63. VVarfolomejev/, Červ, Frýdek /75. Polyák/, Mikula - Mészáros /63. Preisler/, Višinský /75. Rabšic/ -- Roudič /34. Kozák/. Trenér: Luboš Kozel.

Autor: Jan Malířský