Planá u ČB – Junior Strakonice 4:1 (2:1). 11. J. Carda, 21. L. Kitzler, 63. L. Balogh, 68. D. Kneys – 44. J. Máška.

„Dostali jsme v prvních dvaceti minutách po chybách gólmana dva góly. Pak jsme se semkli, makali a vrátili se do zápasu. Škoda, že Zušťák nedal ze svých dvou šancí ani jednu, ale těsně před poločasem jsme snížili na rozdíl gólu a věřili, že se to může ve druhé půli podařit otočit. Vybrali jsme si však kopici smůly, kdy jsme neproměnili tři velké šance, při jedné z nich trefil Zušťák břevno. I za stavu 4:1 pro domácí jsme ještě měli šance alespoň na vyrovnání, ale tentokrát nám zkrátka nebylo přáno. Z naší strany to byl určitě nejhorší zápas jara a po devíti zápasech jsme museli okusit hořkost porážky,“ komentoval utkání Rostislav Hrubý, asistent trenéra Junioru Strakonice.