Osmička týmů si zahrála systémem každý s každým o postupy do další fáze soutěže. Ve strakonicích se již představily vesměs hodně kvalitní týmy, a tak se hrál výborný fotbal. Strakonický Junior se musel spokojit se sedmým místem.

"První zápas jsme hráli proti Dynamu. Bylo to velice pěkné utkání, kde jsme dlouho drželi krok s favoritem a obdrželi až v závěru utkání dvě branky. Bohužel se nám v tomto duelu zranil Jan Šindelář a do dalších zápasů už nenastoupil. Druhý náš zapas byl proti FC Písek a zde jsme remizovali 0:0. S Pískem jsou zápasy vždy vyhecované a nahoru dolu, utkání mělo kvalitu. Třetí zápas jsme hráli proti SK Petřín a prohráli o čtyři branky. Náš soupeř měl vysokou kvalitu všech hráčů a utkání rozhodl během chvilky," shrnul dopolední část programu strakonických fotbalistů trenér Petr Baloušek.

"V odpolední části jsme nastoupili proti FC Táborsko a podlehli mu 0:2. Baníku Stříbro 1:2, pak jsme porazili TJ Hradiště 2:1 a nakonec podlehli 1. FC Příbram 1:3," doplnil odpolední výsledky trenér a pokračoval: "Bohužel, dnešek pro nás nebyl našim šťastným dnem a obsadili jsme sedmou příčku. Veškeré zápasy, které jsme prohráli, jsme hostům darovali, až na zápasy proti Dynamu a Petřínu. Bylo to po našich individuálních chybách a to rozhodlo o našem umístění. Řekneme si, co chceme hrát, pak jdeme na hřiště a uděláme pravý opak. Snad se těchto chyb do jarní části Divize mladších žáků vyvarujeme a poučíme. Potřebujeme nové hráče, kteří by nám pomohli ke zkvalitnění naší hry."

Konečné pořadí: 1. SK Dynamo ČB, 2. SK Petřín, 3. FC Písek, 4. FC Táborsko, 5. FC Příbram, 6. TJ Baník Stříbro, 7. FK Junior Strakonice, 8. TJ Hradiště.