Starší: Strakonice – Blatná 5:0 (2:0). Mladší: Strakonice – Blatná 4:2 (1:1).

Karel Sládek, trenér staršího týmu Strakonic: „Zápas jsme zvládli a zaslouženě jsme vyhráli. Hlavně díky Divišovi, který byl u všech gólů, čtyři dal sám. Ten první ve 21. minutě a těsně před přestávkou na další přihrál Jarolímovi. To nás uklidnilo a po obrátce jsme hru ovládli. V první půli ještě Blatná bojovala a stíhala, ale ve druhé jsme ji přehráli a převahu jsme vyjádřili ještě dalšími góly. Všechny vstřelil Diviš v 56., 62 a 72. minutě."

Sestava: Klas – Nejedlý, Kočí, Dvořák, Náhlík – Kovář, Dohonyi, Chvosta, Jarolím – Ouška, Diviš.

David Reguš, trenér staršího týmu Blatné: „Sice jsme začali dobře a měli příležitosti na vstřelení branky. Poté jsme ale přestali být důrazní v osobních soubojích a kazili rozehrávku a soupeř nás za to potrestal pěti góly. Každý z hráčů by si měl sáhnout do svědomí, jestli ze sebe vymáčkl vše, co v něm je. Protože pak by zápas vypadal úplně jinak…"

Sestava: Chlanda – Stejskal, Hrubý, Tvrdý, Burian – Mišiak, Karban, Kallmünzer, Petráš, Voborník, – Písařík. Střídali Kalous, Janota.

Patrik Káník, trenér mladšího týmu Strakonic: „Blatenští se představili jako houževnatý soupeř, hráli poctivý fotbal. V první půli jsme prohrávali po gólu Formánka, ale ještě do přestávky jsme vyrovnali. Po obrátce jsme dominovali svojí útočnou hrou a otočili na 3:1. Pak opět domácí Formánek snížil, ale naše vítězství a svůj hattrick pečetil Vlk. Kromě něj se trefil z našeho týmu ještě Požárek."

Sestava: Holý – Kocanda, J. Tůma, Boukalík, Zušťák – Soutor, Kovalčík, Narovec – Uhlík, Vlk, Požárek.

Jan Janota, trenér mladšího týmu Blatné: „V tomto utkání stavím nad dosažený výsledek předvedenou hru, se kterou jsem byl spokojený. Herně jdeme poslední zápasy nahoru a tím plníme náš podzimní cíl. Zkvalitnit hru a zapracovat nově příchozí hráče do mladšího dorostu. A pokud budou kluci takto pokračovat dál, přijde i odměna v podobě bodů do tabulky."

Sestava: Kurz – Stulík, Tvrdý, Drůba, Kalous – Cvach, Říský, Petráš, Hejl, Janota – Formánek.