Divizní Otava Katovice nastoupí v sobotu od 14.30 hodin na domácím hřišti proti Slavoji Mýto. Katovickým patří v taulce 6. místo se ziskem 25 bodů, Mýto je deváté a zrácí na soupeře tři body. Na podzim patřili Katovičtí k nejlepším týmům na domácích hřištích, když ze sedmi zápaů slavili šestkrát výhru, pouze jednou odešli ze hřiště poraženi. Na hřišti Mýta však hráči ze Strakonicka prohráli 1:3, takže mají soupeři co oplácet.

V krajském přeboru nastoupí jako první ze Strakonicka k boji Osek. Zajíždí na hřiště Táborska a hraje se v sobotu již od 10.15 hodin. Osek je v tabulce čtvrtý a má 27 bodů. Béčko Táborska je šesté se ziskem 21 bodů. Podzimní vzájemný duel vyhrál Osek 2:1. Od 14.30 hodin nastoupí Blatná proti Dražicím. Blatenští na podzim neuhráli ani jeden bod a jak lépe začít jaro, než prvním bodovým počinem. Deváté Dražice jsou však nebezpečné i venku a na podzim nasbítraly celkem sedm remíz. Podzimní vzájemný duel vyhrály Dražice 4:1. V neděli od 14.30 hodin přivíta strakonický Junior na hřišti Na Sídlišti Protivín. Sedmý Junior má na kontě 19 bodů, třináctý Protivín 15 bodů. Na podzim vyhrál vzájemný duel Protivín 1:0.

Jarní část sezony startují i dorosty Junioru Strakonice v divizní soutěži. Zajíždějí v sobotu na hřiště Aritmy Praha. Na starší dorost čeká na jaře velmi těžký úkol. K záchraně divize potřebuje skončit osmý. Aktuálně je však patnáctý a na 8. místo ztrácí těžko řešitelných osmnáct bodů.