Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Na předchozí kanonádu navázali Katovičtí hned další

Katovice - Na minulé premiérové vítězství nad nováčkem z Nové Včelnice (6:2) fotbalisté Katovic navázali v sobotu 23. září se vším všudy.

26.9.2017

Katovický útočník Michal Požárek dal dva góly.Foto: Deník / Miloš Vrátný

Na hřišti Sokola Sezimovo Ústí, dalšího nováčka krajského přeboru, v 7. kole vyhráli vysoko 5:1 (3:1). Přesně jak si před týdnem přál trenér Roman Malý.

Katovičtí si tak polepšili na dvanáctou pozici s šesti body. A výrazně si vylepšili také skóre na 15:17.

Podle kouče to bylo obdobné utkání jako kolo předtím. „Nechci snižovat kvalitu Sezimova Ústí, ale byl to podobný soupeř jako Nová Včelnice. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a brzy jsme dali gól. Zápas jsme měli pod kontrolou. Za stavu 2:0 jsme inkasovali, ale větší tlak si domácí nevytvořili. My jsme mohli dát klidně ještě víc branek,“ hodnotil Roman Malý.

Hosty poslal ve 3. minutě do vedení Požárek, poté ve 24. minutě zvýšil Uher. Za necelých deset minut snížil Novotný, ale na jeho trefu vzápětí reagoval Miklas. Po změně stran ten samý hráč v 50. minutě přidal čtvrtý gól a v 62. minutě dal výsledku konečnou podobu opět Požárek.
Je už tedy krize z úvodu pryč? „Začátek sezony nám nevyšel, ale bylo to proti kvalitnějším soupeřům. Teď byla dvakrát povinnost bodovat. Uvidí se ve čtvrtek na Hluboké, jak na tom jsme,“ uzavřel katovický trenér.

Sestava: Švehla – Horejš (67. Váchal), Hajdušek, Schánělec, L. Blatský (76. Koutský) – Miklas, Repa, Cibulka (53. Rejšek), Kagui – Uher, Požárek (73. Hromíř).

26.9.2017 VSTUP DO DISKUSE
Zbraně z Prachaticka zajištěné Národní centrálou proti organizovanému zločinu z Českých Budějovic.
8

Muži z Prachaticka předělávali zbraně na střelbu dávkou a vyráběli k nim tlumiče

Strakonice - Děti z MŠ Spojařů vyčistily studánku Skleněnka  na Podskalí
9

Motýlci vyčistili Skleněnku

Vydařené střelecké odpoledne a poděkování

Mladějovice - Na hřišti v Mladějovicích se v v neděli 15. října konalo střelecké odpoledne ve střelbě se vzduchovky.

Katolický kněz se zapojil do protifašistického odboje

Strakonice - Ve čtvrtek 19. října uplynulo 109 let od narození pátera Josefa Jílka. Tento český katolický kněz, působil v Katovicích v letech 1936–1942.

Basketbaloví žáci si připsali dvě vítězství

Strakonice – Fakta ze zápasů týmů BK Strakonice a SKB Strakonice.

Superdebata Deníku: nikdo nechce vládu ANO. Ať už bez Babiše, nebo s ním

/SLEDOVALI JSME ON-LINE, GRAFIKA, VIDEO/ Pouhý den před sněmovními volbami se v redakci Deníku sešla desítka zástupců politických stran při předvolební superdebatě. Na přetřes přišla všeobecně probíraná témata - ať už elektronická evidence tržeb, přijetí eura či přijímání migrantů. Z odpovědí také vyplynulo, že favorit voleb ANO to bude mít v případě výhry s formováním vlády složité.