Dražice doma porazili rozdílem dvou tříd 6:0 (3:0). Úvodní góly v obou poločasech zařídil Martin Carda, ten první vstřelil z penalty.

Předchozí debakl v Protivíně jste dokázali vzápětí napravit. V čem byl ten hlavní rozdíl? V rozmezí týdne to byly z vaší strany nebe a dudy…
V Protivíně se nám od začátku nedařilo nic na co jsme sáhli. Po patnácti minutách to bylo 0:3 a bylo po zápase. S Dražicemi to bylo přesně naopak, v 16. minutě to bylo 3:0 pro nás.

Jak se to stane?
Trenér nám kladl na srdce, abychom začátek nezaspali. Povedlo se. Řekli jsme si, že my musíme být tím týmem, který dá první gól. A přidá následně ještě další. Pak se hraje v klidu, máte vítr v zádech. Po Protivíně na nás byla deka. Doufám, že vysoké vítězství 6:0 bude tím nejlepším povzbuzením do dalšího průběhu.

Co se dělo v týdnu mezi zápasy? Vyříkávali jste si ten debakl?
Všichni jsme celkem věděli, co bylo špatně. Šlo jen o to, aby si to každý srovnal v hlavě a do utkání s Dražicemi šel úplně jinak. Tyhle tři body byly hodně důležité i kvůli postavení v tabulce, abychom mohli hrát v klidném středu.

V zápase jste kralovali, mohli jste dát klidně deset gólů. Naopak Dražice toho moc neměly. V čem byl největší rozdíl?
Určitě v defenzivě. Směrem dozadu jsme hráli v tomhle utkání opravdu zodpovědně, na nulu. A když už se Dražičtí do nějaké šance dostali, vychytal je brankář Hulínko. Od všech to byl výborný výkon.

A odkud se vzala vaše ofenzivní síla?
Ta v našem mužstvu byla vždycky, ale zatím se pořádně neprojevila. Šancí jsme měli opravdu hodně, musíme zapracovat na jejich proměňování. V jiných zápasech by se nám to mohlo vymstít.