Protivín – Katovice 3:1 (2:1). 2. J. Vorel, 20. a 57. D. Uhlík – 29. V. Uher.
„Dostali jsme hned v úvodu utkání branku, která prakticky rozhodla. Z naší strany to pak bylo o dobývání domácí branky. První půli jsme hráli dobře, ale doplatili jsme na fatální chybu po standardní situaci. po půl hodině snížil Uher na rozdíl jedné branky a měl další šance. V té další nedokázal prostřelit gólmana a pak to zkoušel z půlky hřiště přehozením brankáře, ale míč skončil deset centimetrů vedle branky. Škoda, do přestávky mohlo být alespoň vyrovnáno. Ve druhém poločase přidali domácí na pohybu a my začali pomalu fyzicky odpadat. Třetí branku jsme pak dostali z další standardky. Tyto herní situace nás hodně srážejí. Musíme s tím něco udělat, dostáváme ze standardek až příliš branek,“ hodnotil utkání Roman Malý, trenér Katovic.
Sestava Katovic: Švehla – Miklas, Horejš, Schánělec, Rejšek (46. Hromíř) – Rybák, Cibulka, Kagui, Repa (63. Zoubek) – Uher, Chylík.

Rudolfov – Osek 3:2 (1:1). 41., 59. a 82. (PK) Pouzar – 6. Hoch, 63. (PK) Říský.
„Zápas samotný moc krásy nepobral a bylo to spíše vyrovnané utkání, ve kterém byli domácí šťastnější. Přitom my začali zápas velice dobře a hned v úvodu nás dostal ranou z pětadvaceti metrů do vedení Hoch. Navíc se při zákroku zranil domácí gólman a do brány šel hráč z pole. My toho však nedokázali využít, navíc chytal výborně. Byla to celý zápas taková přetahovaná a nakonec rozhodla penalta,“ shrnul utkání Jaroslav Voříšek, trenér Oseka.
Sestava Oseka: Vojta – Kuneš, Krejčí, Carda, Benda – Brabec, Kroupa, Hoch, Hosnedl (60. Hájek) – Maroušek, Říský.