První poločas se odehrával zcela v režii domácích a ti si v rozmezí 23. až 35. minuty vytvořili rozhodující náskok 3:0. Za hosty snižoval ještě před přestávkou Kvapil. Druhý poločas již odehráli hosté lépe, ale stejně první skórovali domácí, kdy se po rohu prosadil na zadní tyči Kohút. Jiskřičku naděje ještě vykřesal Král, pěkným lobem ale jen stanovil konečné skóre na 4:2.

Komentáře trenérů:

Stanislav Blažek, Osek: „První poločas jsme byli lepší, převahu vyjádřili třemi brankami Carda, Kohút a Kroupa. Navíc Kostka a Schánělec ještě nastřelili dvakrát břevno. Za stavu 3:0 nabídl nejistým zákrokem soupeři snížení gólman Rojík. Po obrátce se nehrál nijak oslnivý fotbal. Soupeř zlobil pouze z brejků. Když Kohút po rohu dal na 4:1, zdálo se, že utkání dohrajeme v klidu. Jenže opět nakopnutý míč vyboxoval střídající Chaluš na kopačku soupeře a ten lacino snížil na konečných 4:2. Nastřelili jsme dvě tyčky Kovárnou a Kešnerem a Uher netrefil prázdnou branku. Dát góly nás stojí hodně úsilí a lacino inkasujeme. I v příštím kole hrajeme doma, čeká nás silný Písek B a chceme zase naplno bodovat."

Michal Uhlík, Čkyně: „Domácí na nás vlétli a my se vůbec nemohli dostat do hry. Několikrát nás v úvodu utkání podržel brankář Holfeld, ale stejně jsme počáteční tlak neustáli a během dvanácti minut třikrát inkasovali, což zápas rozhodlo. Ještě se nám sice podařilo snížit a druhý poločas jsme odehráli podstatně lépe, to však bylo na tým Oseku pramálo."

Sestava: Rojík (46. Chaluš) – Rybák, Tomášek, Kroupa, Maroušek – Blažečka (65. Kovárna), Schánělec, Kostka, Kohút, Kešner – Carda (71. V. Uher).