Katovice – Protivín 0:3 (0:2)

Loňský vicemistr z úvodního tlaku neskóroval, a tak se během šesti minut prosadili protivínští Prášil a Brož. Opařené Katovice mohly snížit Cibulkou, ten však opřel svůj trestný kop jen do břevna. Po pauze Protivín zalezl a čekal na rychlé brejky. Domácí byli v křeči a Rothbauer jim zasadil dvacet minut před koncem poslední úder. Katovice tak doma prohrály po více než třech letech.

Branky: 22. Prášil, 28. Brož, 69. Rothbauer. Rozhodčí: Vychodil, ŽK: 2:1, 280 diváků.

Osek – Rudolfov 2:0 (1:0)

Vedení Oseku zařídil drtivý úvodní tlak. Z řady rohů nakonec zapršelo, prosadil se Hosnedl. I po první brance se hrálo hlavně na půlce Rudolfova, druhý gól obstaral přesnou hlavičkou Carda. Hosté z Rudolfova za celý zápas moc šancí neměli, ty co se jim naskytly, ty nevyužili.

Branky: 5. Hosnedl, 36. Carda. Rozhodčí: Mach, ŽK: 2:7, 100 diváků.

1. Želeč⋌ 13 9 3  1 32:10 30
2. Soběslav⋌ 13 8 4  1 27:9  28
3. Čimelice⋌ 13 7 4  2 26:9  25
4. Protivín⋌ 13 6 5  2 22:9  23
5. Rudolfov⋌ 13 6 5  2 19:13 23
6. Hluboká⋌ 13 6 3  4 22:18 21
7. J. Hradec⋌ 13 5 4  4 18:15 19