Na dvě předchozí vítězství nad nováčky krajského přeboru navázali katovičtí fotbalisté i proti tradičnímu účastníkovi ziskem tří bodů.

V předehrávaném 15. kole ve čtvrtek 28. září porazili Hlubokou nad Vltavou venku 2:1 (1:0). Díky tomu mají po osmi duelech devět bodů a v tabulce si polepšili na jedenáctou příčku.

V první půli se mnoho šancí neurodilo, hosté však byli živější a důraznější. Ve 45. minutě je poslal do vedení Požárek. „Ten gól nám hodně pomohl,“ konstatoval trenér Roman Malý.

Po změně stran šel sám na brankáře z úhlu Miklas a pak zahrozil Požárek, ale své velké příležitosti nevyužili. V 50. minutě ale druhý jmenovaný hráč po centru Repy uklidil míč do branky podruhé. „Poté byli domácí aktivnější, měli hodně šancí, ale dali jen jeden gól. Snížili v 69. minutě. My jsme měli štěstí a velké poděkování patří brankáři Švehlovi, výrazně nás podržel,“ zdůraznil kouč.

Sestava: Švehla – Horejš, Hajdušek, Schánělec, Rejšek (82. L. Blatský) – Miklas (91. Hromíř), Cibulka, Kagui, Repa – Požárek (89. Koutský), Uher (59. Zoubek).