Popáté v odvetné části I. A třídy fotbalisté Katovic ve venkovním zápase prohráli a nevstřelili gól. V sobotním utkání 24. kola podlehli na hřišti prvních Čimelic 0:1 (0:0). V tabulce zůstávají čtvrtí.

Na těžkém terénu v Čimelicích měly šance oba týmy, ale jen domácí se dokázali prosadit. Konkrétně v 66. minutě se trefil Nosek. Katovičtí byli ve druhé půli lepší, ale bez efektu. V 89. minutě jim byl navíc ještě vyloučen Káník, který se ohnal loktem po protihráči.

Roman Malý, trenér Katovic: „Těžké utkání co se týče terénu a počasí. Byl to boj a moc se nedalo hrát do kombinace. Nám patřilo posledních patnáct minut prvního poločasu a prakticky i druhá půle. Jakmile ucítíme šanci soupeře dorazit, tak uděláme chybu a z protiútoku dostaneme gól. Potom musíme hru otevřít a vznikají další příležitosti protivníka. Remíza by byla určitě spravedlivá. Hra Čimelic mě ničím nenadchla, mají ovšem nejvíc bodů, a proto vedou tabulku. Musím jim jen popřát k prakticky jistému postupu."

Sestava: Švehla – Funda, Hajdušek, Cibulka, Černý – Toman (58. Kohout), Roučka, Krejsa, Káník, Zoubek (77. Janus) – Bálek.