Písek B – Katovice 3:2 (1:1)

Domácí fotbalisté vstoupili bez pendlů do zápasu velice aktivně, měli častěji míč na svých kopačkách než jejich soupeř a již v 8. minutě šli do vedení brankou Grobára. Jenomže ve 34. minutě srovnal Repa na 1:1 a začínalo se znovu.

Úvod druhé půle patřil hostům, hned ve 46. minutě se prosadil Zoubek a Katovice vedly 2:1. Stejně jako v úvodní polovině zápasu, i tentokrát oba týmy zahrávaly několik standardních situací, vytvořily si slibné příležitostí, ale góly z nich nepadly.

Když už se zdálo, že si hosté odvezou domů vítězství, došlo k zásadnímu zvratu ve vývoji zápasu. V 87. minutě srovnal vytáhlý domácí útočník Keclík na 2:2 a v 90. minutě tentýž hráč vstřelil i vítězný gól – 3:2.

Branky: 87. a 90. Keclík, 8. Grobár – 34. Repa, 46. Zoubek. Rozhodčí: Vican, ŽK: 3:1, 120 diváků.

Sedlice – Jankov 0:5 (0:2)

Domácí mužstvo mohlo skórovat již v 1. minutě. David Dumský šikovně prošel mezi dvěma obránci ale netrefil poloprázdnou branku hostů. Poté již kralovali favorizovaní hosté. V 18. minutě zajistil vedení hostů Bürger s pomocí teče domácí obrany. Ve 34. minutě po rohovém kopu dal hlavou Smékal branku a bylo to 0:2.

V 51. minutě si domácí kapitán Mikeš vstřelil vlastní gól a hosté už vedli o tři. V 58. minutě zvýšil Smékal z penalty již na 0:4 Skóre zápasu uzavřel Rytíř v 80. minutě na 0:5. domácí se sice snažili, ale na vedoucí mužstvo neměli.

Branky: 34. a 58. (pen.) Smékal, 18. Bürger, 51. Mikeš vlastní, 80. Rytíř. Rozhodčí: Šafránek, ŽK: 0:2, 120 diváků.

Osek – Veselí nad Lužnicí 4:0 (2:0)

Domácí se dokázali vyrovnat s debaklem v Soběslavi a opět se na ni dotáhl. Osek s Veselím kraloval, brzy se dostal do vedení, které v závěru zdvojnásobil. Dvěma góly se prezentoval střelec Uher, Veselí toho v Oseku moc nepředvedlo a dotáhly ho v tabulce Prachatice.

Branky: 19. a 82. Uher, 14. Mrkvička, 85. Blažečka. Rozhodčí: Macko, ŽK: 2:1, 110 diváků.