Osek – Olešník 2:0 (1:0)

Domácí vstoupili do zápasu výborně a po brance Uhra měli navrch. Olešník byl několikrát blízko vyrovnání. Výborný výkon gólmana Chaluše ale znamenal, že domácí udrželi nulu. O klid na osecké kopačky se postaral tři minuty před koncem Hájek.

Branky: 4. Uher, 87. Hájek. Rozhodčí: Žemlička, ŽK: 2:2, 60 diváků.

Dačice – Katovice 2:1 (0:1)

Vyrovnaný duel skončil překvapivým výsledkem. Favorit šel do vedení před poločasem díky brance Krýsla. Jenže pak po dvou chybách v obraně Katovic se Jindra trefil nejprve z penalty a potom také ze hry. Vyrovnat či zvýšit vedení pak mohly ještě oba celky, ale gól už nepadl, a tak Dačice zapsaly tři body za nečekanou výhru.

Branky: 62. z pen. a 66. Jindra – 40. Krýsl. Rozhodčí: Vychodil, ŽK: 1:5, 70 diváků.

Sedlice – Písek B 0:2 (0:1)

V zápase, kterému by slušelo více remíza, byli hosté produktivnější, a proto si odvezli všechny tři body. Domácí měli v průběhu utkání několik šancí, které ale neproměnili. V závěru byla Sedlice blízko k vyrovnání, ale za již překonaného brankáře Přibyla zasahoval na brankové čáře obránce. Chvíli na to pečetil vítězství Písku v předposlední minutě Listopad.

Branky: 45. Zušťák, 89. Listopad. ŽK 1:1 (Čapek – Listopad). Rozhodčí: Tupý – Koranda, Tůma. 60 diváků.

1. Jankov 23 16 5 2 47:16 53
2. Katovice 23 14 5 4 51:20 47
3. Soběslav 23 13 2 8 46:26 41
4. Osek 23 12 4 7 46:32 40
5. Rudolfov 23 11 5 7 43:25 38
6. Hluboká 23 11 4 8 29:31 37
7. Olešník 23 11 3 9 39:33 36
8. FC Písek 23 8 8 7 34:30 32