Už dvě kola za sebou nevyhráli.

Rudolfov – Katovice 1:3 (1:1), branky Vejvar – Repa (pk), vlastní, Miklas. ŽK 1:2 (Hajdušek, Repa). Pískal Hoch, 120 diváků.

Trenér Katovic Roman malý: „Byl to zápas, který převyšoval úroveň krajského přeboru. Oba celky mají ve svých středech dost dobrá hráče, kteří umějí tvořit hru. Šance byly na obou stranách, my měli víc štěstí při jejich využívání a hodně nás podržel Tomáš Švehla v brance. Příští kolo hrajeme doma s Dražicemi a věřím, že body zůstanou doma. I když to nebude nic lehkého.“

Sestava: Švehla – Horejš, Hajdušek, Schánilec, Rejšek – Miklas, Cibulka, Kagui, Repa (89. Koutský) – Požárek (86. Hromíř), Blatský (65. Zoubek).

Hluboká – Osek 6:0 (4:0), branky Tauber 4, Říha, Stráský. ŽK 3:3 (Kuneš, Kroupa, Krejčí). Sudí Kotalík, 100 diváků.

Trenér Oseku Jaroslav Voříšek: „Zápas ovlivnila už 3. minuta, kdy jsme po nepřímém trestném koupu dostali gól.

Druhý přišel ve14. minutě a my už jsme se zvednout nedokázali. Domácí byli lepší a hráli s chutí. My jsme se k šanci dostali až po obrátce, ale Kroupa ani Říský neuspěli. V sobotu mám doma Čimelice a uděláme vše, abychom ještě utrhli nějaké body.“

Sestava: Hulínko – Kuneš (46. Maroušek), Krejčí, Kroupa, Benda – Brabec, Jan Hoch, Říský, Hosnedl – Hájek (75. Novák), Carda.

1. Želeč 11 2 1 47:12 35
2. J. Hradec 9 3 2 41:18 30
3. Olešník 8 1 4 39:16 25
4. Katovice 8 0 6 39:27 24
5. Protivín 7 2 5 29:20 23
6. FC Táb.„B“ 7 2 4 32:26 23
7. Čimelice 6 4 4 18:16 22