Komentáře ze zápasů okresních zástupců ve fotbalové I. A třídě – 16. kolo:

Blatná – Bernartice 0:0

Michal Vanduch, předseda oddílu: „Na těžkém terénu bylo těžké kombinovat, a tak se na hřišti bojovalo. Od začátku utkání jsme byli aktivnější, přes důslednou obranu hostí jsme se ale jen těžko dostávali do šancí. Ke konci poločasu jsme byli blízko gólu, když po centru Křivance trefil Petrášek tyč. Ve druhé půli se pokračovalo v bojovném výkonu z obou stran. Postupně jsme se stále více tlačili před soupeřovu bránu, chyběly ale lepší finální přihrávka a razantnější zakončení. V závěru hosté nezužitkovali obrovskou příležitost."

Sestava: Chlanda – Petrášek, Křivanec, K. Šejvar, Nový – P. Čadek, Brynda, Mišiak, Říha – Motyka, Viták. (Sedláček, O. Rubáš, Voborník, Mařík, Peleška).

Katovice – Týn nad Vltavou 1:1 (1:1)

Roman Malý, trenér: „Týn opět ukázal, že má vynikající mužstvo a nezastírám, že byl fotbalovější. Přesto je výsledek zklamáním, protože jsme měli spoustu šancí. Hned ve 4. minutě otevřel skóre zápasu Rejšek a hned za několik minut postupoval Zoubek sám na branku, takže mohlo po deseti minutách být rozhodnuto. Těsně před poločasem Hovorka přestřelil prázdnou bránu. Po obrátce šel sám na branku tentokrát Horejš, ale také selhal. Hosté kromě vyrovnání sice drželi míč na kopačkách, šanci však měli jenom jednu, trefili břevno. Nám se podařilo vstřelit vítězný gól, když po trestném kopu Hovorka překonal brankáře. Bohužel pro nás jediný člověk na stadionu – a to jich tam bylo bezmála tři sta – viděl ofsajd. Budeme bojovat dál a uvidíme, zda to má vůbec cenu."

Sestava: Švehla – Chvosta, Hajdušek, Krejsa, Černý (64. Kuncl) – Dohonyi, Horejš (80. Krýsl), Cibulka, Rejšek – Hovorka, Zoubek.

Hradiště – Vodňany nehráno pro nezpůsobilý terén.