Komentáře ze zápasů fotbalové I. A třídy – 6. kolo:

Hradiště – Katovice 2:3 (2:2)

Roman Malý, trenér: „Zápas mohl být rozhodnutý hned během prvních deseti minut. Ale opět jsme neproměnili několik šancí. V 9. minutě se sice trefil Hovorka, poté ale přišel vlastní gól a penalta. Naštěstí Horejš srovnal a dobývaní začalo nanovo. Ve druhé půli se náš tlak stupňoval a tentokrát se štěstí přiklonilo k nám, Horejšův centr si domácí hráč srazil do vlastní branky. Byla to vybojovaná výhra."

Sestava: Švehla – Kuncl, Hajdušek, Krejsa, Černý – Dohonyi (57. Zoubek), Horejš, Cibulka, Repa, Rejšek (80. Chvosta) – Hovorka.

Blatná – Týn nad Vltavou 2:2 (1:1)

Michal Vanduch, předseda oddílu: „V zápase, který nepřinesl mnoho šancí, jsme začali aktivně. Bohužel po deseti minutách jsme dostali laciný gól po standardní situaci. Po půlhodině hry jsme dostali šanci zahrávat pokutový kop a Motyka ho proměnil. Jenže ve zbytku utkání jsme bohužel vyřadili náš střed hřiště z kombinace a uchýlili se k nakopávání dlouhých míčů, které si obrana soupeře pohlídala. Dostali jsme druhý gól, ale čtvrt hodiny nato se nádherně trefil Nový a vyrovnal na 2:2."

Sestava: Chlanda – Petrášek, Křivanec (88. Mařík), K. Šejvar, Nový – P. Čadek, Viták, Peleška (60. D. Rubáš), Brynda – Říha (78. Mišiak), Motyka.

Vodňany – Olešník 0:0

Václav Hrachovec, trenér: „Doma jsme znovu neinkasovali, ale poprvé jsme nevyhráli. Až do 40. minuty jsme byli lepší a dostali jsme se do dvou brankových příležitostí, které jsme bohužel nevyužili. Soupeř dohrával po vyloučení o deseti a byl paradoxně lepší. Výrazně nás neohrozil, nakonec jsme ale rádi za bod."

Sestava: Novák – Marchal (50. Bače), Hojdekr, M. Vokatý (46. Hajný) – Hrachovec, Josef Chalupský, T. Vokatý, Volmut – Kvěch, Kukla.