Katovice – Dražice 4:1 (2:0)

Domácím to v závěru podzimu moc nešlo, proti Dražicím se však Katovice znovu chytily a se svými fanoušky se rozloučily přesvědčivou výhrou. Nakročeno k vítězství měli domácí již v první půli, kterou vyhráli 2:0. Svou podzimní domácí neporazitelnost pak fotbalisté katovického nováčka potvrdili v půli druhé, kdy přidali další dvě branky. Čestného úspěchu se dočkali i hosté z Dražic, na 3:1 snižoval Ondřej Adam.

Branky: 43. a 49. Hovorka, 34. Rejšek, 90. Chvosta – 79. Adam. Rozhodčí: Babka – Reitinger, Mráz. ŽK. 1:0, ČK. 0:1 (79. Valášek). Diváků: 230.

Sedlice – Osek 3:1 (1:0)

V místním derby začali lépe hosté, kteří se dostali v začátku zápasu do dobrých šancí, ale ve 25.minutě po rychlé akci přihrál domácí Škulina Martinu Šrámkovi bylo to 1:0. Ve 42. minutě zahrávali hosté trestný kop a domácí obrana hasila nebezpečí na brankové čáře. Další gól vstřelili opět domácí. V 78. minutě svůj náskok navýšili, když přesnou přihrávku Škuliny zužitkoval David Sandr a Sedlice vedly už 2:0. Hosté se ani za tohoto stavu nevzdávali a v 88. minutě lobem Libora Blažečky snížili na 2:1. V poslední minutě však domácí vítězství pečetil zdálky do prázdné brány Václav Šrámek.

Branky: 25. M. Šrámek, 78. Sandr, 90. V. Šrámek – 88. Blažečka. Rozhodčí: Kotalík – Vychodil, Matyš. ŽK. 1:1. Diváků: 120.