Katovice – Písek B 4:0 (2:0)

Katovičtí rozhodli o vítězství prakticky během dvaceti minut. V nich vstřelili dvě branky. Po poločase přidali další dvě.

Branky: 16. Zoubek, 19. Hovorka, 48. Horejš, 65. (pokutový kop) Hajdušek. Rozhodčí: Kotalík – Vychodil, Dunovský. ŽK: 3:2 (Černý, Horejš, Hovorka – Pichlík, Formánek). Diváků: 280.

Veselí – Osek 0:6 (0:3)

Hosté zahájili utkání ve velkém stylu. Již v první minutě po faulu brankáře Plachého kopali penaltu. Rybák ovšem naštěstí pro domácí poslal míč vysoko nad branku. Vše si vynahradili v 7. minutě, kdy po dlouhém autovém vhazování z levé strany propadl míč v malém vápně až k Cardovi a ten tečí zajistil hostům vedení na 0:1. Domácí se snažili o vyrovnání, ale jejich snaha končila na dobré obraně hostů, kteří naopak v 36. minutě po krásné kolmé přihrávce zaznamenali druhý gól Blažečkou a ve 45. minutě na 0:3 zvýšil Schánělec.

I druhý poločas pokračoval v režii hostů, kteří v 50. minutě rozebrali domácí obranu a po přihrávce Mráze na 0:4 zvýšil Uher. V 59. minutě střela Marušky skončila na břevně a v 62. minutě po jeho průniku odvracel Hřebejk na roh. Kalich hořkosti si domácí vypili v samém závěru utkání. Nejprve v 87. minutě vyklouzl míč domácímu brankáři a hosté pohodlně Mrázem zvýšili na 0:5 a zkázu domácích po další chybě v poslední minutě utkání upravil Carda na hrozivých 0:6 z pohledu domácích.

Rozhodčí: Mach – Reitinger, Tůma, ŽK 2:0 (Plachý, Fischer). Diváci: 80.

Jankov – Sedlice 7:0 (4:0)

Domácí nedali Sedlici šanci a utkání jednoznačně ovládli, když rozhodnuto bylo prakticky již v poločase Hattrickem se blýskl Tomáš Smékal.

Branky: 2., 9., a 53. Smékal, 42. a 63. Šebelka, 39. Voráček, 90. Pancíř. Rozhodčí: Hoch – Tupý, Třeštík. ŽK: Brož a Čabrádek (oba Sedlice). Diváků: 80.