V krajském přeboru má z hráčů ze Strakonicka nastříleno nejvíce branek Jan Hoch. Do sítě soupeřů se trefil čtyřikrát. Tahoun středu zálohy v posledním utkání absentoval, takže to zatím má co zápas, to gól.

Ve fotbalové I.A třídě má Strakonicko dvojnásobné zastoupení. Střelecké tabulce A skupiny vládne Jakub Král, který má na kontě již šest branek, přičemž hned čtyři nastřílel do sítě Netolic.

Podstatně silnější konkurence týmů ze Strakonicka je v B skupině I.B třídy, kde jich působí hned deset. A střelecké tabulce vévodí sousedovický Josef Šourek, který se při osmi trefách může pyšnit průměrem dvou branek na utkání. O polovinu gólů na kontě méně mají Pavel Krejsa (Cehnice), Pavel Hlava (Střelské Hoštice) a Jan Hrach (Sousedovice).

V Dudák okresním přeboru je čelo střelecké tabulky pěkně našlapané. Vévodí mu s pěti přesnými trefami tradiční kanonýři Tibor Mišiak (Lom), David Krejča (Drahonice) a Zdeněk Svoboda (Balvani Strakonice), na které set tlačí další střelci.

Nejnižší soutěži Dudák III. třídě mužů stále kraluje s osmi brankami Petr Vojtíšek z Čestic, který má na kontě rekordních sedm zásahů v jednom utkání. Tento kousek se mu povedl v duelu s béčkem Cehnic. Hned za ním je se sedmi přesnými zásahy Patrik Průcha z bělčického béčka, který je Kanonýrem Deníku za uplynulý víkend, když se čtyřikrát trefil do sítě béčka Cehnic.

close info Zdroj: Deník zoom_in