DUDÁK OKRESNÍ PŘEBOR – 8. KOLO

Poříčí – Civa Trans Rovná 5:1 (1:0). Domácí šli do vedení po půlhodině hry a potom skórovali brzy po přestávce. Hosté snižovali až za stavu 4:0, poslední slovo ale mělo Poříčí. Branky Polan 2, Vápeník, Kovanda, Kepl – Hájek. Rozhodčí Bernas.

Lnáře – Dražejov 0:2 (0:2). Hosté coby favorit šli do vedení v 10. minutě a jistotu jim dal druhý gól těsně před přestávkou. Druhá půle už změnu skóre nepřinesla. Branky Janus, Brázda. Pískal Novotný.

Lom – Cehnice 0:0. Padesátka diváků se gólu nedočkala. Řídil K. Raba.

Čestice – Bavorov 0:5 (0:4). Po osmigólovém představení v minulém kole se tentokrát bavorovský kanonýr Calta trefil pětkrát a zařídil všechny góly svého týmu, který je tak dál v čele soutěže. Branky Calta 5. Sudí Hodánek.

Malenice – Střelské Hoštice 3:1 (2:0). V první půli byli domácí lepší, měli převahu a ze svých šancí dali dvě branky a jednou nastřelili tyč. Druhý poločas byl vyrovnaný, hosté snížili, ale domácí vzápětí přidali třetí gól, výsledek kontrolovali, ale další šance již nevyužili. Branky Vilánek 2, Brabec – Kohout. Rozhodoval Hodánek.

Sedlice B – Katovice B 1:5 (0:1). Katovičtí potvrdili roli favorita gólově až po přestávce. Branky Šiška – Krýsl 2, L. Blatský, Hovorka, Náhlík. Pískal Hoch.

Blatná B – Junior Strakonice 1:3 (0:2). Junior šel do vedení už v 9. minutě a po půlhodině hry přidal další trefu. Blatenští snížili hned ve 47. minutě, jenže za necelých deset minut hosté také skórovali a nakonec si odvezli tři body. Branky Petrášek – Šíp, Kratochvíl, Hoch. Sudí Maroušek.

DUDÁK III. TŘÍDA A – 7. KOLO

Radošovice – Kladruby 2:1 (0:0), Peleška 2 (1 z p.) – Tomšů. Řídil Šindelář. Mnichov – Hoslovice 1:0 (0:0), Matašovský. Pískal Káník. Sousedovice B – Balvani 1:1 (0:0), Marek – Boukalík. Rozhodčí Rynda. Doubravice – Pracejovice 2:1 (1:0), Raba, Z. Soukup – Náhlík. Sudí Hornát.

DUDÁK III. TŘÍDA B – 7. KOLO

Předslavice – Pražák 0:1 (0:0), Tlapa. Rozhodoval Šedivý. Drahonice – Volyně B 2:1 (2:0), Brůžek, Havlík – Chochol. Sudí Mondek. Libějovice – Číčenice 2:1 (0:0), Kopecký, M. Bakula – Špatný. Pískal Kolář. Štěkeň B – Cehnice B 2:3 (0:3), Peterka, Chytil – Kůra 2, R. Frčka. Sudí Krejčík.

8. Cehnice B 6 1 0 5 7:23 0

MANE OP žáků – 7. kolo: Žichovice – Chelčice 6:1 (3:1), Mareš, Krejčí, Tuček 2 – Pártl. Bělčice – Bavorov 2:1 (2:0), Vala, Eisman – Kucul. Dražejov – Štěkeň 3:2 (1:2), D. Tyburec 2, Šulc – Zvonek, Všetečka. Čestice – Střelské Hoštice 4:0 (1:0), Bártík, Krejčí 2. Sedlice/Doubravice – Osek 3:0 (2:0), Kubelák 2 (1 z p.), Míčka.

11. Štěkeň 4 0 0 4 4:35 0

Protom OP starších přípravek – 7. kolo: Katovice – Štěkeň 3:4 (0:3), Šmejkal 2, Zídek – Zvonek 2, Štöger, Kuneš. Bělčice – Strakonice B 2:9 (2:3), Srbský 2 – Straka 4, Hruška 2, Sokol, Pacák, Voják. Vodňany – Dražejov 6:4 (2:3), Schwarz, Fodor 2, Benedikt, Samko – Wiedeman 3, Vaněček. Volyně – Blatná A 4:2 (3:1), Peterka, S. Pikolon 2 – V. Bulka, Michal Fejtl. Sousedovice – Bavorov 13:7 (4:7), Marek 6, Šíp 4, Tomášek 3 – V. Funda 4, Faktor, Kůs, Kojan. Sedlice/Doubravice – Chelčice 1:8 (1:5), Řanda – Koc 5, Tlapa 2, Šustr. Střelské Hoštice – Blatná B 2:5 (2:2), Martínek, Makovec – Krátký 3, Hovorka, Kostohryzová.

14. Bělčice 8 0 0 8 16:85 0

Prima OP mladších přípravek – 7. kolo: Osek – Blatná A 1:18 (1:5), Mach – Hamplová 4, Vaněček, Sýbková, Čížek, Říha 3, Brynda, Šimůnek. Lnáře – Blatná B 6:6 (3:5), Masák 5, vlastní – Kubát 2, Jiřinec, Choura, Matějka, Šafařík. Na penalty vyhrála Blatná B. Chelčice – Dražejov 2:11 (0:5), Pícha 2 – Kloud 10, Filip. Vodňany – Katovice/Střelské Hoštice 4:9 (3:4), Hrdlička 2, Vokatý, Horka – Kohout, Rejšek, Vanda 2, Švarc, Kabele, Vondrášek. Volyně – Sedlice/Doubravice 7:5 (3:2), Novotný 3, D. Pikolon 2, Punčochář, Fouček – Šlapák 3, Vrba, Bálek. Volenice – Strakonice B 10:4 (5:3), Bártík 9, Švec – Horejš, Kysil, Hůzl, Fiřt.

1. Blatná A 8 8 0 0 116:17 24
2. Volyně 7 7 0 0 81:26 21
3. Sedlice/Dou. 8 6 0 2 64:30 18
4. Katov./Hoš. 7 5 0 2 60:29 15
5. Dražejov 7 5 0 2 71:61 15
6. Volenice 7 4 0 3 49:37 12
7. Strakonice B 7 3 0 4 49:52 8
8. Vodňany 7 2 0 5 33:67 6