Trenér Roman Malý byl velmi spokojený. „Celý zápas jsme byli herně lepší a bylo štěstí, že na co jsme sáhli, skončilo gólem. Měli jsme i další šance, ale všechno se nedá proměnit," hodnotil.

Kouč ovšem také sportovně uznal, že soupeři utkání nevyšlo, naopak jeho svěřencům nadmíru. „Kluci k zápasu přistoupili lépe než minule s Protivínem. To, co potkalo několikrát nás, potkalo nyní Rudolfov – prostě se mu nedařilo. Jinak je to výborný tým," konstatoval.

Hosté začali skvěle, hned v 1. minutě vše prostřelil Uher a poslal svůj tým do vedení. „Pak nás dvakrát zachránil brankář Švehla," zdůraznil Roman Malý.

Co podle něj rozhodlo, to byly dva následující vlastní góly domácích z 20. a 54. minuty. V 67. minutě na 4:0 zvýšil Repa a v 74. minutě účet zápasu uzavřel Cibulka. „Domácím se zápas nepovedl, my jsme naopak hráli výborně," zmínil trenér.

Jedna kaňka na utkání se však našla. Výrazná a navíc zbytečná. Duel nedohrál Požárek, který skončil v nemocnici. „Za stavu 0:4 do něj šel nevybíravě domácí stoper, způsobil mu otřes mozku a roztrhl pusu. Bylo to úplně zbytečné, byla to hloupost rudolfovského hráče," zlobil se Malý.

Ve zbývajících dvou podzimních zápasech tak útočník už nepomůže,. „Je to velká škoda, Michal byl velmi platný," poznamenal Roman Malý.

V dalším kole Katovice hostí v sobotu poslední Planou nad Lužnicí (13.30).

Sestava: Švehla – Horejš, Hajdušek, L. Blatský, Kočí – Miklas (83. Černý), Schánělec (78. Rejšek), Repa, Kočí – Uher, Požárek (73. Zoubek).