DUDÁK OKRESNÍ PŘEBOR – 20. KOLO

Poříčí – Junior Strakonice 3:7 (1:2). Domácí šli proti lídrovi sice do vedení, ten ale ještě do přestávky skóre otočil. Po obrátce byl pak v přestřelce úspěšnější a vysoko vyhrál. Branky Vápeník 2, Hanzlík – Kostka 3, Vlk (p.), Dohonyi, Cibulka, Požárek. Rozhodoval Homola.

Lom – Katovice B 1:0 (0:0). První poločas nepřinesl žádné vyložené šance. Hosté převážně bránili a spoléhali na rychlé protiútoky. To se jim málem vyplatilo ve druhé půli, kdy nastřelili břevno a druhou šanci zlikvidoval brankař Murárik. Lom rozhodl o výhře v 87. minutě. Branku dal Zelenka. Pískal Bernas.

Lnáře – Malenice 0:10 (0:7). Poslední tým tabulky doma schytal pořádný výprask, už v poločase bylo skóre hrozivé. Branky Vilánek 4, Kotous 2, Jiří Hoško, Balun, Štětina (p.), Jůzek. Řídil Jeřábek.

Čestice – Střelské Hoštice 4:4 (3:3). Hosté měli exkluzivní nástup do utkání, vedení se ujali už v 1. minutě a v 10. minutě vedli 3:0. Domácí se však do přestávky vrátili plně do zápasu a srovnali. Po obrátce daly oba týmy po gólu, takže zůstalo u remízy. Branky Pivnička, Brož, Hozman, Novák – Květoň 3, Lemberger. Rozhodčí Hoch.

Dražejov – Civa Trans Rovná 2:0 (0:0). Po většinu utkání měli Dražejovští hru ve svojí režii, ovšem v koncovce se opět ukázal dlouhodobý problém, a tím je dostat míč do sítě. Ani ve druhém poločase se obraz hry moc nezměnil. Pouze s tím rozdílem, že střeleckou zodpovědnost na sebe vzal domácí kapitán a dvěma góly rozhodl. Branky Hrčka 2. Sudí Mondek.

Sedlice B – Bavorov 1:5 (0:1). Favorit nezaváhal a po gólové smršti ve druhém poločase vysoko vyhrál, když vedl už 5:0. Sedličtí v samém závěru skóre jen kosmeticky upravili. Branky Hrouda – Calta 4, Kůs. Rozhodoval Poklop.

Blatná B – Cehnice 1:0 (1:0). O výsledku rozhodl gól už ze 7. minuty. Branku dal K. Martínek. Pískal Boukalík.

DUDÁK III. TŘÍDA A – 13. KOLO

Radošovice – Hoslovice 3:2 (1:2), Peleška 2, Beran (p.) – Rod, J. Vrzal. Řídil Krejčík. Mnichov – Balvani 0:3 (0:2), Kubovec 2, Svoboda. Rozhodoval Káník. Doubravice – Kladruby 4:0 (0:0), Raba 2, Z. Soukup, Kořán. Sudí Maroušek. Sousedovice B – Pracejovice 2:3 (1:1), Marcinko, Brynda – Náhlík, Masák, Slavík. Rozhodčí Šindelář.

DUDÁK III. TŘÍDA B – 13. KOLO

Předslavice – Volyně B 2:2 (0:0), Žemlička, Suchan – Kahuda, Novotný. Pískal K. Raba. Drahonice – Číčenice 6:0 (2:0), Jindřich Brůžek 3, Kvapil, R. Myslivec, Jakub Brůžek. Sudí Šedivý. Libějovice – Cehnice B 11:0 (4:0), Lang 5, J. Dušek 4, Bakula, P. Dušek. Rozhodčí Hodánek. Štěkeň B – Pražák 1:6 (0:2), Poláček – Tlapa 2, Novák, R. Vlček, Dolejší, Chalus. Řídil Krejčík.

MANE OP ŽÁKŮ – 17. KOLO

Žichovice – Střelské Hoštice 2:0 (1:0), Smetanová, Šandara. Bělčice – Chelčice 2:1 (1:0), Vejšický, Urban – Pártl. Poříčí – Osek 7:1 (5:1), Novák 3, Zima 2, Kubeš, Dvořák – Bandy. Čestice – Štěkeň 7:0 (4:0), D. Grabmüller 4, Krejčí, Petr, Přib. Sedlice/Doubravice – Bavorov 0:1 (0:0), Kucul. Volno měl Dražejov.

1. Poříčí 14 14 0 0 94:7 42
2. Žichovice 14 13 0 1 76:8 38
3. Sedl./Dou. 14 10 0 4 43:17 30
4. Bělčice 14 8 0 6 51:24 25
5. Bavorov 13 7 0 6 31:25 21
6. Dražejov 13 7 0 6 32:31 21
7. Čestice 14 7 0 7 33:32 21
8. Stř. Hoštice 14 3 0 11 17:62 10