Semice – Junior Strakonice 1:2 (0:1). První dvacetiminutovka se odehrávala mezi vápny, ale více na balonu jsme byli my. První velká šance přišla ve 21. minutě, kterou připravil Juhaňák, ale Máška mířil těsně vedle. Po této šanci se domácí zvedli a mírně nás přehrávali a Lízala ohrozili v 28. minutě po štiplavé střele Keclíka a Lízal ji z námahou vyrazil. Do konce poločasu jsme zase přebrali iniciativu my a ve 44. minutě se povedla pěkná akce Mášky s Bálkem a posledně jmenovaný vzal zakončení na sebe. Střela z vápna se otřela o tyč do branky – 0:1. Byla to první střela mezi tyče.

Druhý poločas začali domácí náporem a myse nemohli dostat k naší hře z první půle. Tlak sílil, domácí své šance zahazovali, a když už šlo zakončení mezi tyče, tak gólu zabránil dobrými zákroky Lízal. Nakonec se domácí dočkali vyrovnání v 79. minutě Jakubem Keclíkem. Ke konci zápasu jako v prvním poločase jsme nakonec ještě udeřili my a to po centru P. Balouška poslal balon Máška za záda domácího brankáře a strhnul vedení na naší stranu – 1:2. Byla to třetí střela mezi tyče. Domácí už na tuto branku nedokázali odpovědět. Velkou pochvalu zaslouží Petr Kratochvíl z „B“ týmu, který musel nastoupit do základní jedenáctky za zraněné a chybějící hráče a zahrál s velkou bravurou.