Skupina B: Sousedovice – Strunkovice nad Blanicí 3:1 (2:0)

Westře vyšel úvod, když už v 16. minutě vedla 2:0. Celou dobu byli domácí lepší, dařila se jim kombinace a hrozili z rychlých brejků. „Jen mě mrzí další neproměněné šance, mohli jsme rozhodnout dříve," uvedl trenér Přemysl Šroub. Soupeř v 68. minutě snížil po ojedinělém ohrožení sousedovické branky, ale chvíli nato přidali domácí pojistku na 3:1.

Zliv – Volyně 1:2 (1:1)

Volyni se daří, posedmé zvítězila a dál bojuje na čele tabulky. Ve Zlivi začal tým dobře, už v 5. minutě se ujal vedení. „Ještě jsme šli asi třikrát sami na gólmana, nastřelili jsme tyč a břevno," zmínil trenér Václav Mareš. Domácí tak po půlhodině hry vyrovnali. Druhá půle měla stejný průběh. „Několikrát se ocitli naši hráči tváří v tvář brankáři, ale ani jednou ho nedokázali překonat. A když už, tak jsme netrefili prázdnou bránu," zmínil kouč. Rozhodla 62. minuta, kdy vítěznou trefu zařídil po samostatné akci Mack.

Lažiště B – Chelčice 2:0 (1:0)

Po minulé výhře Chelčic přišla opět porážka. Hosté nezvládli začátky obou poločasů, první gól inkasovali hned v 7. minutě a druhý pak ve 48. minutě. Domácí byli lepší, tři body si připsali zaslouženě.

Skupina C: Bělčice – Štěkeň 3:1 (0:0)

Okresní derby skončilo podle očekávání, tedy výhrou favorizovaných domácích. Ale ti museli skóre otáčet, krátce po přestávce šli hosté do vedení. „Ovšem nepochopitelně jsme přestali hrát a čekali na vyrovnání. To přišlo v 73. minutě a hned z dalšího útoku jsme inkasovali znovu a bylo po zápase," popsal hostující trenér František Žák. Bělčický vedoucí mužstva Josef Říský přiznal, že vítězství se nerodilo lehce.

Kluky – Osek B 2:0 (1:0)

Třízápasovou bodovou šňůru Oseckých utnuly Kluky. Do vedení šly z penalty ve 22. minutě a výhru pojistily po hodině hry.

Junior Strakonice – Božetice 6:1 (4:1)

Jasná záležitost lídra tabulky, který rozhodl už do přestávky. První dva góly dali domácí během úvodních šesti minut a nebylo pochyb, kdo získá tři body. Do hodiny bylo hotovo, poté se skóre už nezměnilo.

Kestřany – Sedlice 4:2 (3:0)

Sedlický stroj se zadrhl. Po třech předchozích remízách přišla druhá porážka v sezoně. „Kdyby prvních dvacet minut stála v naší bráně prázdná popelnice, vyšlo by to nastejno. A plná by i něco chytila," komentoval duel trenér Vladimír Klíma st. Zdůraznil však hlavně to, že mužstvo ztratilo týmového ducha, o vítězném nemluvě. „Stala se z nás banda ubrečenců, kteří neumějí zatnout zuby a vzepřít se nepřízni osudu. Teď je na mně to změnit."

Sestavy

Sousedovice: Šilhan – T. Glazunov, F. Duba, Masák, Náhlík, Rataj (61. Kacetl), Hrach, Vojtíšek (90. Trégl), M. Glazunov (85. Rom), Jarolím, Kovář.

Volyně: Mráz – Chvosta, Dvořák, Malina, Škopek (90. Temňák), Mack, F. Gašpar, Němeček st., P. Gašpar, Páník, Rojík.

Chelčice: Novák – Varyš, Křenek, Turek, Kouba, Marek Lang, Tesař, Jan Jakš, Kiš (80. Miroslav Lang), Miroslav Vokatý (46. Trobl), Jaroslav Jakš.

Bělčice: M. Burian – V. Mach, Lukáš Krameš, Zeman – Jelínek (52. Josef Říský ml.), Cibulka, Sejkora, Nusl (89. P. Burian), Ježek – Houda (52. Ráž), Páca (88. L. Mach).

Štěkeň: Frýda – Vojík (46. Macků), M. Čadek (80. Řezník), V. Čížek, Havránek – Pletka (68. Bublík), M. Čížek, Kešner, Šmerák – Peterka, Prokeš.

Osek B: Lízal – Kuneš, Diviš, Brabec, Spišský, Frček, J. Voříšek, Ježek (50. Hromek), Čapek, Zoch (69. Vojta), Jan Hájek (50. Šrámek).

Junior Strakonice: Reiser – Maršala, Cibulka, T. Kostka, Šíp, Kratochvíl, V. Šrámek, Máška, M. Šrámek, Ouška, Boukalík. Střídali Šteflíček, Provazník, Mára, Liška.

Sedlice: Budoš – Parči (53. M. Klíma), V. Klíma ml., Lávička, Dumský, Vaněk (84. Šípek), Škulina, Čabrádek, Hrubý, Mikeš, Čapek.