Skupina B: Sousedovice – Chelčice 2:0 (1:0)

Premiéra novému chelčickému trenérovi Milanu Martišovi nevyšla. Domácí se ujali vedení ve 22. minutě a pojistku ještě přidali v 78. minutě. „Vítězství se nerodilo vůbec lehce. Chelčice se představily jako dobré mužstvo s řadou technických hráčů," uvedl trenér Přemysl Šroub. Kouč hostů byl před utkáním optimista. „Přestože nám chybí několik hráčů, čekal jsem, že můžeme bodovat."

Vlachovo Březí – Volyně 0:1 (0:1)

Slavoj zvládl derby na hřišti nevyzpytatelného soupeře, když o třech bodech rozhodl kanonýr Jiří Němeček st. Volyně jako jediná ve skupině má devět bodů a je první. Trenér Václav Mareš označil zápas ze strany svých svěřenců za nejhorší za poslední dobu. „Pokud bychom po prvních dvaceti minutách prohrávali 0:2, nikdo by nemohl říci ani slovo," uvedl.

Až poté se hra vyrovnala a hosté šli do vedení. Další šance už zůstaly nevyužity. „Chtěl bych vyzdvihnout brankáře Mráze, který nás podržel a pochvalu si zaslouží i Vašek Páník. Odehrál také fantaskní utkání, ostatní podprůměr. Vítězství si cením, ale s předvedenou hrou opravdu spokojený nejsem," dodal kouč.

Skupina C: Smetanova Lhota – Štěkeň 1:0 (0:0)

Domácí si připsali první bodový zisk. Z obou stran to byl nezáživný fotbal, v průběhu první půle prakticky bez ohrožení branky. Po obrátce hosté soupeře zatlačili na jeho polovinu, ovšem bez přesného zakončení. „Naopak domácí z ojedinělého protiútoku po naší velké chybě vstřelili vítězný gól. Pro nás jednoznačně ztráta bodu. Bez vstřeleného gólu se nevyhrává," hodnotil trenér František Žák.

Mirovice – Sedlice 3:1 (1:1)

Sedličtí po minulé kanonádě 9:1 proti Smetanově Lhotě vedli tabulku, nyní okusili první porážku. „Mirovice nás vrátily na zem," komentoval to trenér Vladimír Klíma st. Domácí využili svého hřiště, větší bojovnosti, důrazu a velké vůle po vítězství.

Bělčice – Osek B 2:3 (2:2)

Hosté byli posíleni o hráče áčka, navíc se na hřišti objevil i jeho trenér Jaroslav Voříšek. Domácí šli brzy do vedení, Osečtí otočili, ale Bělčičtí ještě do přestávky srovnali. Vítězný gól dali hosté v 75. minutě.
„Nevyvarovali jsme se chyb a ve spíše remízovém zápase jsme nechali všechny body hostům," zmínil se bělčický vedoucí mužstva Josef Říský.

Junior Strakonice – Kluky 3:2 (3:1)

Strakonický nováček zůstává jako jediný ve skupině s plným bodovým ziskem. Podruhé za sebou uhrál výhru 3:2, když už vedl 3:0. Tentokrát ale dohrával skoro celou druhou půli bez vyloučeného Cibulky, doma však náskok udržel. Junior je v čele tabulky a dokazuje, že bude patřit k favoritům.

Sestavy

Sousedovice: Šilhan – Kacetl, Kohout, Vojtíšek, Rataj (79. Masák), T. Glazunov, Kovář (87. Kubata), Hrach, Behenský, F. Duba, Křížek (81. M. Glazunov).

Chelčice: Novák – Varyš, Křenek (46. Valenta), Turek, Trobl, Tesař, Michal Vokatý (31. Pícha), Marek Lang, Jaroslav Jakš, Machnyk, Kiš.

Volyně: Mráz – Rojík, Chvosta, Dvořák, Malina (41. P. Gašpar), Mack, Páník, Němeček st., Kubeš (81. Prihara), Němeček ml., F. Gašpar.

Štěkeň: Řezníček – Vojík, Macků, Havránek, Kozlík – Pletka, Kešner, V. Čížek, Bálek – Peterka, M. Čížek.
Sedlice: Budoš – Dumský, V. Klíma ml., Lávička, Hrouda, Sladký (82. Panuška – 84. Hrubý), Čabrádek, Musil (48. M. Klíma – 86. Vaněk), Mikeš, Němec, Čapek.

Bělčice: M. Burian – Zeman, Suda (4. Jelínek – 46. P. Hevera), Lukáš Krameš, P. Burian – V. Mach, Ježek, Luboš Krameš (56. Sejkora), M. Hevera – Ráž, Páca.

Osek B: Lízal – Kuneš, Krejčí, Diviš (69. Čapek), Brabec, Mráz, J. Voříšek, Frček, Ježek, Šrámek (51. Hromek), Kroupa.

Junior Strakonice: Reiser – Cibulka, Kostka (90. Švejnoha), Šíp, Kratochvíl (56. Maršala), V. Šrámek, Kalianko (90. Hůzl), Liška (88. Mikeš), M. Šrámek, Janoch, Boukalík (66. Ouška).