Motor je v plné letní přípravě, takže o víkendovém termínu obuli kopačky převážně mladíci. Ze stálých hráčů kádru prvního týmu to byli Toman, Koláček, Chlubna, Hovorka a Přikryl, které doplnili junioři.

V úvodu zápasu to vypadalo pro hokejisty na pořádný debakl, když po osmnácti minutách vedl fotbalovější domácí celek už 3:0. „My jich snad dostaneme deset,“ kroutil na střídačce nevěřícně hlavou generální manažer klubu Stanislav Bednařík.

Pak se ale mladíci v barvách Motoru zvedli, když začali mít navrch po fyzické stránce. Ještě do přestávky snížili na 3:2 a po změně stran to byly pořádné gólové dostihy.

Čtvrt hodiny před koncem dostal hosty poprvé do vedení na 5:6 Filip Přikryl, ale závěr patřil Nemanickým, když dvěma góly otočil skóre a završil hattrick střelecky disponovaný Milan Horák. O výsledek tentokrát ale zase až tolik nešlo, spíše domácí příznivci očekávali větší počet známých tváří v hokejovém týmu.

SK Nemanice – hokejisté Motoru Č. Budějovice 7:6 (3:2)

Branky: 10., 78. a 83. Horák, 16. a 18. Čermák, 52. a 67. Kaňák – 29. a 31. Vavřík, 57. a 59. Masopust, 73. Toman, 76. F. Přikryl.