VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalový víkend na jihu Čech

Jižní Čechy - Moderní fotbalový areál Hliník v Třeboni bude tuto sobotu dějištěm výjimečně atraktivního utkání: ve finále Poháru FAČR žen se zde od 14.00 hodin ve slavném pražském derby střetnou týmy Sparty a Slavie!

19.5.2017
SDÍLEJ:

Roman Mužík v divizní dohrávce Jankova s Čížovou (1:2) bojuje s hostujícím Michalem Polodnou: o víkendu fotbalové soutěže v kraji pokračují.Foto: Deník/ Jan Škrle

Přinášíme i víkendový přehled fotbalových soutěží v kraji (není-li uvedeno jinak, jsou úřední začátky v 17.00 hod.).

Pátek
DIVIZE: Č. Krumlov – Roudné (18).
I. A DOROSTU: Vacov – Vimperk (18).

Sobota
KRAJSKÝ PŘEBOR: J. Hradec – Želeč (10:30 Vajgar), Čimelice – Ševětín, Planá – Dačice, Protivín – Písek B, Katovice – Osek, Soběslav – Hluboká.
I. A TŘÍDA: Dražice – Týn (13:30), Vimperk – Prachatice (15), S. Ústí – Blatná, Vodňany – Vacov, Milevsko B – Hradiště, Planá/ČB – Nemanice (13:30), J. Hradec B – N. Včelnice (14:30 Vajgar), D. Voda – Čt. Dvory, Větřní – Velešín, Hrdějovice – Loko ČB, Slavia ČB – N. Bystřice.
I. B TŘÍDA: Chvalšiny – Bavorovice (13:30), Loučovice – Suchdol (13:30), Dříteň – Frymburk, T. Sviny – Chlum, Ledenice – K. Újezd, Stachy – Záblatí (15), Volyně – Zliv, Chelčice – Lažiště, Sedlec – Lhenice, Sm. Lhota – Chyšky (13:30), Mirovice – Sepekov (13:30), Sedlice – Kestřany (13:30), Putim – Semice (13:30), Štěkeň – Bělčice, Božetice – Strakonice, Řepeč/Opařany – Jistebnice (10:30).


II. LIGA DOROSTU: Písek – Táborsko (10:15).
LIGA ML. DOROSTU: Táborsko – Sokolov (11 Viktoria).
KP DOROSTU: Roudné – Strakonice (9:30), Milevsko – Slavia ČB (10).
I. A DOROSTU: Rudolfov – Mladé (10), Kaplice – K. Újezd/Boršov (10), Osek/Sedlice – Zdíkov/ Stachy (10), Katovice/S. Hoštice – Poříčí (13:30 Katovice), Protivín – Netolice (10), Kunžak/ Studená – M. Tábor (10 Studená).
KP ŽÁCI: Třeboň/D. Voda – Milevsko (10), J. Hradec – Roudné (10 Tyrš.), Soběslav – SKP ČB (10), Vimperk – Čt. Dvory (10), Loko ČB – M. Tábor/Větrovy (10).
I. A ŽÁCI: Suchdol/Č. Velenice – Dačice/ Třebětice (10 Č. Velenice), Vodňany – Týn (10), Vacov – Rudolfov (10), Hradiště B – Slavia ČB (10), Strakonice B – D. Voda B/ Třeboň B (10 ČZ).


Neděle
II. LIGA: Táborsko – Vlašim (16 Soukeník).
LIGA JUNIOŘI: Dynamo ČB – Dukla Praha (11 Složiště).
KRAJSKÝ PŘEBOR: Milevsko – Rudolfov, Třeboň – Olešník (10:30).
I. A TŘÍDA: N. Ves/Brloh – M. Tábor (15 N. Ves), Bernartice – Chýnov, Roudné B – Veselí.
I. B TŘÍDA: Olešnice – N. Ves (15), Kaplice – V. Brod, Vl. Březí – Čkyně (15), Vacov B – Netolice, Strunkovice – Sousedovice, Osek B – Kluky (15), Třeboň B – D. Bukovsko (14:30 Břilice), Třebětice – Slavonice (15), Malšice – Březnice (15), R. Hory – K. Řečice, Lomnice – Lom, Ml. Vožice – Lišov.
LIGA ST. ŽÁCI: Táborsko –Motorlet (10 na Svépomoci), Písek – Litvínov (15).
KP DOROSTU: J. Hradec – Třeboň/D. Voda (10 Tyrš.), Vodňany/Dříteň – Prachatice (10 Vodňany), Čt. Dvory/Ševětín – Č. Krumlov (10), SKP ČB – Loko ČB (11).
I. A DOROSTU: Borovany – Suchdol (10), Č. Velenice – Lomnice (10), Větřní /Loučovice – Hrdějovice/Lišov (10 Loučovice), Vimperk – Čkyně/Š. Hoštice (10), Volyně – Blatná/ Bělčice (13), Vitějovice/Strunkovice – Vacov (14 Strunkovice), Týn – Jankov (10), Ševětín B/Čt. Dvory B – Hluboká (10:15 Ševětín), Zliv/Olešník – Dříteň B/Vodňany B (10 Zliv), Hradiště – Sepekov, N. Bystřice – Ml. Vožice (10), Dačice/Hobzí – Větrovy (10 Dačice), Chotoviny/Jistebnice – Chýnov (10 Chotoviny), Soběslav – S. Ústí (10).
KP ŽÁCI: Hradiště – Č. Krumlov (10), Prachatice – Strakonice (10).
I. A ŽÁCI: M. Tábor B – Slavonice/St. Město (9:30 Viktoria), Kaplice – Kunžak/Strmilov (10), N. Bystřice/J. Hradec B – Lomnice (13 N. Bystřice), Blatná – Protivín (9:30).
DIVIZE ŽENY: Mokré – Hrádek (15).
KP PŘÍPRAVKY: v Milevsku (10, SKP ČB B, Loko ČB, Táborsko A, Vimperk, Milevsko), v S. Ústí (9 na Soukeníku, M. Tábor, Vimperk, Táborsko B), v Písku (10, Strakonice, Veselí, Písek A a B), v Č. Krumlově (13, SKP ČB A, Dynamo, Č. Krumlov), v Třeboni (13.30, Prachatice, Sokol JH, Třeboň).

Autor: Bohumil Ortman

19.5.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Škoda Octavia - Čína
AUTOMIX.CZ
22

Tohle opravdu není Superb. Škoda v Číně prodává jednu zvláštnost

Páter Josef Šmidinger se narodil ve Strakonicích

Strakonický rodák založil ve městě knihovnu

Datels si spravili chuť kanonádou

Blatná – Po předchozích dvou nevydařených zápasech bodovali hokejbalisté Blatné konečně opět naplno.

Jihočeské osobnosti nehýří po volbách optimismem

Jihočeský kraj - Z více než půl milionu jihočeských voličů nezahodilo šanci svým hlasem projevit politický názor 61,74 procenta.

Dvě třetiny osobností regionů nejsou spokojeny s výsledky voleb

/INFOGRAFIKA/ Volby nedopadly zrovna podle našich představ. A navíc nebude snadné na jejich půdorysu sestavit stabilní vládu, tvrdí osobnosti z českých, moravských a slezských krajů, které oslovily regionální redakce Deníku.

Půlstoletí českého fiktivního génia přibližuje výstava

Husinec /VIDEO/ - Výstavu, která provede celým životem génia, tedy Járy Cimrmana, hostí Městský úřad v Husinci.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT