Komentáře k zápasům:

Petr Novák, předseda FK Chelčice: „Zápas nám nevycházel od začátku. Nedokázali jsme držet stanovené pokyny a pouštěli jsme domácí do vyložených šancí, které plynuly z našich chyb. Jednu soupeř potrestal. Pokud byl první poločas špatný, tak druhý tragický. Hned ve 46. minutě jsme si dali vlastní gól a do 60. minuty jsme mohli být rádi, že neprohráváme ještě více. Do konce zápasu jsme ještě inkasovali ze samostatného úniku a z penalty, nám se podařilo vstřelit gól z ojedinělého rohu, který jsme měli. Trefil se Varyš."

Sestava: Novák – Trobl (55. Koutský), Kopenec, Jaroslav Jakš, Benedikt – Max, Varyš, Turek, Valenta – Čížek, Šácha.

Martin Havránek, hráč Štěkně: „Na začátku zahrozili domácí, nebezpečí jsme však zažehnali. Potom už jsme začali hrát i my a v 17. minutě Poláček dostal míč na půlce, poslal přesnou přihrávku na Havránka a ten střelou ke vzdálenější tyči otevřel skóre. Stále jsme měli více ze hry a dostávali se do šancí, ale bohužel ty zůstaly nevyužity. Ve druhé půli si všichni plnili své defenzivní povinnosti i přes velký tlak Božetic, těsné vítězství jsme si pohlídali."

Sestava: Fiřt – Vachta, M. Čížek, V. Čížek, Jariabka – Prokeš (70. Sobolčík), Páník (85. Šlehofer), Havránek, Kovanda – Poláček, Šimon.

Pavel Koubek, trenér Sousedovic: „Měli jsme na to s lídrem neprohrát, ale vlastními chybami jsme se připravili minimálně o bod. Inkasovali jsme paradoxně po našem brejku, který jsme špatně vyřešili a soupeř šel z protiútoku do vedení. Ve druhé půli rozhodly dvě standardní situace ve 48. a 52. minutě, ze kterých domácí přidali další góly. Poté jsme po faulu na Michala Dubu kopali penaltu, kterou Milan Glazunov proměnil. Od té doby se hrálo na půlce Mirovic a měli jsme několik šancí, ale skóre se už nezměnilo."

Sestava: Šilhan – Hrach, Hůzl, Rataj, Behenský – Brynda (46. M. Duba), Kacetl, F. Duba, M. Glazunov, Jalůvka – Konečný (70. Vávra).

Jindřich Dejmal, trenér Poříčí: „Zaplaťpánbůh za bod. Nedokázali jsme navázat na předchozí dva zápasy, náš výkon byl strašný a potvrdila to i neproměněná penalta, nedal ji Zábranský. Ta by přitom asi o všem rozhodla… Soupeř si dal ještě do přestávky vlastní gól, ale my jsme si koledovali o vyrovnání, které také po hodině hry přišlo, když zbytečně fauloval Hanzlík a hosté proměnili penaltu. Kromě Podskalského se klukům vůbec nedařilo, bylo to špatné."

Sestava: Landa – Pešek, Podskalský, Kejda, Vojík – Pešír, Strakoš, Matas (46. Krýsl), Hanzlík – Zábranský, Křiváček.

Josef Říský, vedoucí mužstva Bělčic: „Již ve 2. minutě otevřel skóre Páca, soupeř však brzy vyrovnal. Hosty jsme dále do šancí nepouštěli a sami mohli ve 38. minutě jít do vedení, ale nestalo se tak. Těsně před přestávkou vsítil Krameš gól, ale nebyl uznán pro ruku. Po obrátce jsme zatlačili soupeře a v 53. minutě se trefil Soldát. O pět minut později šel sám na gólmana Ráž, jenže Reguš jeho pokus vystihl. Za další minutu zvýšil na 3:1 Krameš a zdálo se být rozhodnuto. Poté jsme nepochopitelně polevili a nechali soupeři iniciativu, která vyústila v 68. minutě ke snížení. Naše nemohoucnost vyvrcholila v 85. minutě, když Hanzlík po obejití gólmana přestřelil prázdnou branku. To se nám vymstilo v 89. minutě – zapomněli jsme pokrýt dva hráče soupeře a bylo srovnáno 3:3. V nastavení jsme sice ještě vstřelili hlavou branku, ale z ofsajdu."

Sestava: Lehečka – Zeman, Lukáš Krameš, Suda, Cibulka – Páca (61. Ježek), Soldát, Luboš Krameš (78. P. Hevera), M. Hevera – Hanzlík, Ráž.

Martin Bulka, trenér Blatné: „Od začátku jsme šli za vítězstvím, ale náš výkon byl spíše průměrný. Náš tlak byl znatelný a domácí hrozili z ojedinělých brejků. Do poločasu se stihl trefit Kratochvíl rovnou z rohu a Kilián se Sýkorou propálili vše, co jim stálo v cestě přibližně z deseti metrů. Druhé dějství bylo ještě horší kvality a góly padly až v jeho závěru. Martin Bulka a Kratochvíl prostřelili gólmana z hranice penalty a náš gólman Vlas byl krátký na dalekonosnou střelu a penaltu."

Sestava: Vlas – Skuhravý, J. Bulka, Uldrich, Marek – Šlehubr, Kratochvíl, D. Rubáš, J. Sýkora – Kilián, Nový. Střídali Brabec, M. Bulka.