Pokusíme se vybrat fotbalová utkání, na která by asi stálo za námahu vyrazit.

V divizi přijede v neděli Králův Dvůr. Strakonice mají zatím jednu výhru a dvě porážky, které by ale nemusely být, kdyby uměly využívat šance. Ale dost možná, že to vyjde zítra a bez fandů to nejde.

V I. A třídě hrají v sobotu doma Katovice s Kamenným Újezdem. Domácí jsou mírnými favority už jenom proto, že v prvním kole uhráli v Oseku remízu 1:1 a dokázali vyrovnat v 9 hráčích.

Domácí premiéra v I. A třídě čeká Sedlici. Bude to mít ale těžké – v sobotu hraje totiž s nepříjemnou Dřítní. V prvním kole Sedlice uhrála bod za remízu 1:1 v Dobré Vodě.

V I. B třídě by mohl být tahákem sobotní zápas Štěkeň – Záblatí. Otavan sestoupil z I. A a hosté dokázali minulý víkend vyhrát ve Vacově 5:3. Vacov skončil v minulém ročníku druhý za Sedlicí.

Velké derby I. B třídy se očekává v neděli, Vodňanská záloha jako nováček hostí jednoho z favoritů – tým Zlivi.

V okresním přeboru je známo, že hodně lidí chodí do Střelských Hoštic. V sobotu přivítají Pražák a chtějí odčinit debakl z prvního kola, kdy je Lom vyprovodil nekompromisně 7:0. Pražák byl loni druhý a má ve svém středu nejlepšího kanonýra okresu Františka Tlapu.

Všechna utkání jsou v 17 hodin.