Během sezony 2006/2007, z které tým postoupil z III. třídy do okresního přeboru, se v kádru vystřídalo celkem 21 hráčů. Z toho osu mužstva tvořili tito hráči: Kluiber, Paroubek, J. Pešír, Pešek (kapitán), Vojík, Dohanič, Kejda, Pošta, Papež, Zábranský, Pavelec, Zdychynec a Kaizler. Zdatně sekundovali mladí hráči: R. Kareš, Petrán, Kepl, Vávra ml., F. Pešír. Dále nastoupili: Janeček, Bečvář a Smejkal. Mužstvo vedli trenéři Ivo Král a Petr Šimek. Fungovala spolupráce s výborem oddílu, členové byly Jiří Zábranský (předseda), Stanislav Vávra st. (sekretář), Ivo Král (trenér), Libor Pešek (kapitán), Petr Šimek (asistent trenéra), Jaroslav Kareš, Stanislav Vávra ml. Nemalou zásluhu na tomto úspěchu měli i diváci, kteří se zúčastňovali v hojném počtu domácích, ale i venkovních zápasů.

Práce s úpravami hřiště

V současné době probíhá na hřišti ve spolupráci s obecním úřadem rekonstrukce hřiště. Hrací plocha se zvětšuje na délku i šířku. Dále se za oběma brankami budují zabrány, kde budou namontovány ochranné sítě proti úniku balónů. Hrubé dokončení těchto prací by chtěl oddíl stihnout do 22. července, kdy se koná tradiční pouťový turnaj za účasti čtyř mužstev (Poříčí, Kladruby, Garda Střelské Hoštice a Veřechov).

Turnaje a přátelská utkání:

Přípravu na sezónu 2007/2008 oddíl zahajuje domácím pouťovým turnajem 22. července. Dále následuje v neděli 29. července předkolo ČP, který hrajeme od 17 hodin na hřišti Mnichova. Poté hrajeme 4. srpna přátelské utkání v Doubravici s místním Sokolem rovněž od 17 hodin.

O víkendu 11. až 12. srpna bude následovat buď čtvrtfinále ČP, nebo přátelské utkání s dorostem SK Katovice (místo konání bude upřesněno). Sezónu zahajujeme 18. srpna na hřišti TJ Dražejov a prvním utkání OP na domácí půdě uvítáme v derby SK Katovice B.

Hostování a cíle mužstva

Kádr bychom chtěli udržet pohromadě z jarní části. Pracuje se na hostování hráčů Dohaniče a Vojíka a oddíl by měl posílit Štěpán Podskalsky, který hrál v Rakousku. Dále probíhají jednání s týmem Hoslovic. Cílem je a plutí v klidných vodách tabulky.

Poříčí vyhrálo III. třídu se ziskem 41 bodů a skóre 57:32. Zvítězilo ve 13 utkáních, dvě remizovalo a v pěti bylo poraženo.